Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У двох лікарнях на Буковині на 100% зайняті ліжка для хворих на коронавірус. На підході - Вижницька, Сторожинецька і обласна клінічна лікарня

  • 1190

COVID-19 НАСТУПАЄ /


В області триває робота із розгортання додаткових ліжок для недужих на COVID-19. Станом на 30 жовтня госпітальні бази Чернівецької області заповнені майже на 70%, реанімації – на 55%, інформує Чернівецька ОДА у Фейсбук. Для потреб хворих на коронавірус наразі розгорнуто 1361 ліжко.

 

«Найбільше завантажені Кіцманська центральна районна лікарня та міська лікарня №4 у Чернівцях, тут зайняті 100% місць для хворих на COVID-19. Вижницька ЦРЛ заповнена на 96%, Сторожинецька – на 95%, обласна клінічна лікарня – на 92%», - розповіла заступниця директора Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.

 

За її словами, в області триває робота із розгортання додаткових ліжок для недужих на коронавірус. Так, Кіцманська лікарня, яку мають повністю перепрофілювати для потреб таких хворих, уже розпочала цей процес. 

 

 

Тим часом, Чернівецька область отримає майже 14 мільйонів гривень на закупівлю дезінфекційних засобів захисту для шкіл.

Гроші на відповідні потреби для учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти виділив Кабінет Міністрів України, - йдеться на сторінці ЧОДА у Фейсбук.

Як зазначила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко кошти розподілять між районами, ОТГ та Чернівцями відповідно до кількості дітей шкільного віку. Це дасть можливість забезпечити дотримання усіх санітарних норм та правил в умовах епідемії коронавірусу.

Нагадаємо, до початку навчального року у Чернівецькій області із місцевих бюджетів було виділено близько семи мільйонів гривень на дезінфекційні засоби для закладів освіти.

 

 

А тим часом:

 

Gazeta.ua