Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Через пандемію коронавірусу цьогорічний фестиваль класичної музики «Буковинський листопад» відбудеться в online у мережі Фейсбук

  • 861

НОВІ РЕАЛІЇ /


Регіональний фестиваль класичної музики «Буковинський листопад», який щороку збирав сотні і сотні глядачів у залах Чернівецької обласної філармонії, і проходив також за участі відомих музикантів, диригентів, композиторів Німеччини, Франції, Ізраїлю, США та багатьох інших країн – відбудеться і цієї осені. Та за умов, спричинених карантинними обмеженнями, концерти транслюватимуться на ФБ сторінці Чернівецької обласної філармонії ім.Дмитра Гнатюка. (ONLINE CONCERT)

 

У музичній палітрі фестивалю – ART COLLAGE від академічного камерного хору «Чернівці». В програмі концертного вечора - 1 листопада о 17.00: українська та зарубіжна класика, прем'єрні виконання академічних та авангардних духовних хорових творів, популярні народні та естрадні пісні у сучасних аранжуваннях а також поезія та живопис сучасних митців Буковини.

 

 

Концертна програма академічного камерного оркестру « СAPRICCIO», яка пропонується глядачам 6 листопада о 18.30 (ONLINE), позначена символом «BACHANALIA» з нагоди 335-ї річниці від дня народження одного з найвидатніших композиторів світу – Й.С.Баха. У програмі – концерти для однієї та двох скрипок, концерт для фортепіано, арії… У світ епохи Баха, світ бароко, світ незбагненний, огорнутий любов'ю до Творця, любов'ю до життя поведуть також глядачів мелодії його знаменитої «Чакони».

 

 

Пізнати таїну органної музики, яка полонить серця, хвилює і вивищує людські душі запрошує солістка-органістка Світлана Бардаус. У програмі – твори Баха, Пахельбеля, Брукера, Ліндена. 8 листопада о 17.00 - трансляція концерту органної музики.

  

«Буковинський листопад», фестиваль класичної музики, завершить академічний симфонічний оркестр мелодіями творів композиторів-романтиків. 13 листопада о 18.30 звучатиме «Симфонія №5» одного з основоположників романтизму в музиці - Франца Шуберта та «Концерт для скрипки з оркестром» одного з творців романтичного симфонізму – Фелікса Бартольді Мендельсона.

Трансляції концертів «Буковинського листопаду» у зазначені вище дні і години запрошуємо дивитись на ФБ сторінці Чернівецької обласної філармонії ім.Дмитра Гнатюка. (ONLINE CONCERT).