Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Прощання з відомим журналістом Василем Бабухом відбудеться 27 жовтня з 11.00 до 13.00 у Будинку скорботи на кладовищі у Годилові

  • 876
ВТРАТА... / 

У Чернівцях завтра, 27 жовтня, поховають відомого журналіста Василя Бабуха.


Як повідомив шеф-редактор газети "Час" Петро Кобевко у Фейсбуці, прощання з Василем Івановичем відбудеться завтра з 11.00 до 13.00 у Будинку скорботи на кладовищі у Годилові.

Нагадаємо, серце Василя Бабуха зупинилось напередодні, 25 жовтня.
 


Довідка


Василь Іванович Бабух (народився 14 січня 1943 року в с. Вікно Заставнівського району) — український журналіст, поет, письменник, фотохудожник та громадський діяч. Головний редактор газети "Чернівці". Заслужений журналіст України. Депутат Чернівецької обласної ради двох скликань.

Закінчив філологічний факультет Чернівецького державного університету. Після служби в армії працював у газетах "Молодий буковинець", "Радянська Буковина", "Буковинське віче". Очолював кореспондентський пункт газети на будівництві Дністровської ГЕС. 12 років був власним кореспондентом газети Верховної Ради України "Голос України" в Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях.

Василь Бабух писав вірші та тексти для пісень відомих українських композиторів. Він був добре знайомий із Володимиром Івасюком, написав слова до пісні "Світ без тебе", яку виконують Василь Зінкевич та Софія Ротару. У 2004 році Василь Бабух разом із композитором та співаком Павлом Дворським став переможцем фестивалю "Шлягер року" із піснею на слова В. Бабуха "На голос матері спіши". Кілька його поезій поклали на музику Остап Гавриш та Валерій Громцев.

Більше тридцяти років займався художньою фотографією. 

 

Фото МБ