Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Герца і Остриця: «Пропозиція» висунула своїх кандидатів до місцевих рад. До обласної ради балотується Маріан Заіц, якого тут добре знають.

  • 1069
ДОСТОЙНА ПРОПОЗИЦІЯ /

Першим номером до Острицької сільської ради від «ПРОПОЗИЦІЇ» йде кандидат у депутати Тетяна Глібочану (на фото) – начальниця Служби справах дітей Герцаївської районної державної адміністрації. 

Маріан Заіц вже має депутатський досвід, адже він – депутат Чернівецької обласної ради VII скликання. У Герцаївській громаді він має хороший авторитет і багато планів, як допомагати людям.
 
Він каже: «У кожній громаді має бути здійснена ревізія всіх наявних земель». Як партія, що підтримує місцеве самоврядування», у «Пропозиції» переконані: землі – головне багатство громад.


ПРО ПРОБЛЕМИ ГРОМАДИ

Звісно, це будівництво моста між Новоселицьким і Герцаївським районами і проблема доріг, - зауважує Маріан Заіц (на фото зліва). - Це українсько-румунська митниця, точніше пункт пропуску «Дяківці», українська сторона не здає його в експлуатацію, гальмує.
 
А для Герцаївського району митниця дуже важлива, адже тут 99 відсотків мешканців – румуномовне населення. Дуже важлива проблема – це газифікація всієї громади і щоб її проводили не за коштом людей.

ЗЕМЛІ ГРОМАДИ – ЦЕ ЇЇ БАГАТСТВО

Ми з командою ставитимемо перед громадами дуже важливе завдання – це ревізія всіх земель у громаді: який резерв державних земель, скільки на балансі річок, лісів…. Бо для поповнення бюджету в громадах велике значення має саме використання земель. Необхідно буде створити відповідну базу даних, щоб було видно, які є землі у громади, як їх використовують, звідки надходять кошти за їх використання. Визначальною ідеєю партії «Пропозиція» місцеве самоврядування. Будемо працювати, аби воно було ефективним та корисним для громади.

Кандидати у депутати Герцаївської міської ради від «ПРОПОЗИЦІЇ»:
(№8 у виборчому бюлетені)


Танас Михайло
Платонов Олександр,
Апетракіоає Анна
Гаїне Яна,
Цирдя Сергій,
Андронік Світлана,
Павел Петро,
Коробова Мірела,
Мітокан Дмитро,
Цирдя Дмитро,
Дорофтей Денис,
Апетрой Олександрина,
Василіка Тетяна,
Костя Валентин,
Крупнік Лілія,
Мурару Аркадій
Кожокару Денис,
Фолошня Адріана,
Заїць Тетяна,
Вержук Мариін,
Скінтей Анна-Каталіна,
Танас Костянтин,
Руссу Аурелія,
Заіц Маріан,

Кандидати у депутати Острицької сільської ради від «ПРОПОЗИЦІЇ»:
(№1 у виборчому бюлетені).

Глібочану Тетяна,
Андрусяк Георгій,
Паламарю Соріна,
Романюк Віталій,
Ілій Руслан,
Дмитренко Наталія,
Каланча Валентин,
Скалацька Яна,
Капалб Галина,
Чорногач Віктор,
Патрашкану Анастасія,
Алекса Федір,
Спатару Лумініца,
Георгіцану Віталій,
Іфтінка Віра