Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Яринич на суді заявив, що не має підтвердження причетності Максима Бурбака до вирубки лісів. Адокат Яринича намагається це спростувати (ОНОВЛЕНО)

  • 3120

БРЕХНЯ ВИЛАЗИТЬ БОКОМ / 


Відбулося судове засідання у справі щодо спростування інформації щодо причетності Максима Бурбака до незаконної вирубки лісів, розповсюдженої депутатом Чернівецької міськражи Михайлом Яриничем.

 

Про це повідомив у Facebook юрист Олександр Маркідонов, - пише сайт ТВА.

  

За його словами, відповідач Яринич заявив, що він не стверджує про причетність Максима Бурбака до вирубки лісів.
 

Наразі суд перейшов до спрощеного провадження, незабаром буде винесено рішення.

 

“Відбулось засідання у справі “ЯРИНИЧ-ПЛІТКАР” (про спростування інформації щодо причетності Бурбака Максима Юрійовича до незаконної вирубки лісів). Все іде по плану.


Сьогодні ПЛІТКАРЕМ заявлено, що він не стверджує про причетність М. Бурбака до вирубки лісів. ПЛІТКАР тепер каже, що він просто СУДАЧИТЬ. Перейшли до спрощеного провадження, значить незабаром буде рішення. Письмові пояснення Пліткаря опублікую після отримання. Виховні міри продовжуються.

 

P.S. Бездумні дії і брехливі слова Яринича знищили “Народний контроль” в м. Чернівці”, – йдеться у повідомленні Олександра Маркідонова. 

 

 

Водночас, адвокат Яринича Анатолій Дубіцький спростовує інформацію представників Максима Бурбака про те, що Михайло Яринич ніби-то не має підтвердження причетності колишнього нардепа до вирубки лісів.

На своїй сторінці у Facebook він пише, що "оскільки його клієнта не було на судовому засіданні, він не міг говорити щось подібне і відмовлятись від своїх слів".

"Пояснення щодо суті спору ніхто не надавав, тому деякі причетні особи до справи не мають жодного права говорити про те, чого не було, що хтось щось стверджував, «судачив», "пліткував"", – йдеться в дописі.

Крім того, адвокат зауважив, що Михайло Яринич надав більше десятка роздруківок з інформацією про причетність Бурбака до контрабанди лісу із відомих українських сайтів.

«Введіть в Google «Бурбак ліс контрабанда» (і т.д.) і зробіть висновки, хто «пліткар». Таких «пліткарів» в «Google» безліч.…. І в суді та в інших правоохоронних органах це буде доведено», – написав адвокат Яринича.

Він повідомив, що наразі суд перейшов до спрощеного провадження і незабаром буде винесено рішення у цій справі.

«Раджу всім вкотре переглянути безсумнівно правдиве відео про реальні досягнення депутатів і особисто зробити висновки хто «пліткар», а хто оперує реальними фактами», – додав Дубицький.