Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

24 жовтня свободівці Буковини проводять у Чернівцях патріотичну громадську акцію "Патріотизація українських мостів"

  • 947
ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ /


24 жовтня об 11.00 год. свободівці Буковини проводять у Чернівцях патріотичну громадську акцію "Патріотизація українських мостів". Збір патріотів та небайдужих жителів краю біля кільця зі сторони центральної частини Чернівців.

 

Свободівці закликають патріотично налаштованих громадян саме в цей день завершити патріотичне очищення від нав'язаного червоного кольору на перилах мосту через Прут в кіцмансько-вижницькому напрямку.

 

Учасникам громадської акції "Патріотизації чернівецьких мостів" мати з собою балончики з чорною фарбою та добрий настрій.

 

"Виборчий процес завершується, ще сьогодні-завтра дні активної агітації та процесу переконання виборців підтримувати найкращих. Вже в суботу 24 жовтня - день тиші та очищення від передвиборчого бруду та різного роду нав'язувань та тиску...

Від поліграфічних агітацій очищувати буде кому, а свободівці закликають патріотично налаштованих громадян саме в цей день завершити патріотичне очищення від нав'язаного червоного кольору на перилах мосту через Прут в кіцмансько-вижницькому напрямку! Зробимо український міст ще більш патріотичним!"
,
- написав у Фейсбук голова обласної організації ВО Свобода Віталій Мельничук.

 

Збір в суботу 24 жовтня з 11.00 біля мосту на розвороті зі сторони центральної частини Чернівців.