Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Батюшка міг втопитися? Водолази наполегливо шукають у Дністрі тіло настоятеля монастиря, який зник під час риболовлі на Кельменеччині (ФОТО)

  • 2231

НП ЦЕРКОВНОГО МАСШТАБУ / 


15 жовтня у селі Ворновиця Кельменецького району на річці Дністер безвісти зник чоловік. 46-річний мешканець Заставнівського району в той день на власному гумовому човні вирушив на риболовлю. За кілька годин його човен помітили очевидці поблизу протилежного берега Дністра, проте рибалки в ньому не було. Про подію люди повідомили правоохоронців. При обстеженні берега зниклого чоловіка знайдено не було, тому наступного дня до пошуків долучили рятувальників.

Як повідомляє управління ДСНС України у Чернівецькій області, з 16 жовтня працівники групи водолазних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області обстежують водойму. На даний момент водолази обстежили близько 9000 кв. м. під водою, проте чоловіка не знайшли. Пошуки ускладнюються тим, що глибина Дністра у тих місцях сягає 25 метрів, видимість під водою менше 0,5 метра.

Оскільки не встановлено точного місця зникнення особи, водолази проводять пошук на великій площі. На допомогу водолазам з Чернівецької області залучено їх колег з Хмельниччини. Спільними зусиллями вони обстежують дно річки по обидва берега Дністра. На даний момент пошуки зниклого тривають.

 Від Управління ДСНС України у Чернівецькій області до пошукових робіт задіяно 6 чоловік особового складу, 1 плавзасіб та 1 одиниця техніки.
 

 

Нагадаємо, 17 жовтня, до поліції звернувся буковинець та повідомив, що його родич Дудка Дмитро Іванович напередодні пішов на рибалку на річку Дністер поблизу села Вороновиця та досі не повернувся.

 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

 

46-річний чоловік є настоятелем одного із монастирів Заставнівського району та проживає у селі Хрещатик цього району. Місцезнаходження зниклого досі невідоме. Крім особового складу Кельменецького відділу поліції, до пошуків розшукуваного долучилися також рятувальники та громадськість.