Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Для того, щоб Україна розвивалась необхідно вибирати ВО "Свободу" (ФОТО)

  • 866
ЯК ЖИТИ БЕЗ СВОБОДИ?! / 

Ми можемо спостерігати за нашим життям не приймаючи важливих рішень. Але це шлях в нікуди. Тоді за нас ці рішення прийматимуть інші. Життя буде перетворено на існування, поступову деградацію та Україна стане "бананановим" раєм для заїзджих...


Півтора роки тому завдяки медійним маніпуляціям одних та зухвалому грабуванню державних ресурсів іншими до влади прийшли ті, хто за вітриною "слуг..." планомірно знищує здорові ростки громадянського суспільства. Саме вільні патріотичні українці після Революції Гідності всьому світові показали безприкладну духовну самопожертву заради добра української нації.

Як і тоді, в часи початку кремлівської агресії в Криму та на Сході України, так і тепер, коли московська п'ята колона зсередини бере "за горло" вільних українців, саме від Вашого вибору залежить те, що нас буде чекати завтра.

На даний час, нашою країною, у більшій мірі керують проросійські представники та люди, які відкрито зливають інтереси України. Місцеві регіональні представники таких партій, на перший погляд - можуть виглядати наче проукраїнськими, але коли надходить наказ від олігархів із верху, вони його виконують і дотримуються тієї політики, яку веде їхня владна структура.

ВО Свобода - одна із небагатьох партій, яка протистоїть теперішній недержавницькій владі, коли та скорочує армію, підіймає тарифи для населення на газ та електроенергію.

Якщо Ви віддасте свій голос за партії, які зливають інтереси України та наших громадян, тоді ми самостійно не зможемо їм протистояти, нам потрібна Ваша допомога, адже чим більше нас буде, тим більше ми зможемо зупиняти та протистояти таким діям, які знищують нашу Україну.
 


У нашій свободівській команді є професіонали із кардинально різних напрямків. Така багатогранність відкриває можливості не тільки якісно протистояти знищенню країни, а й робити її розвиток, розбудовувати наші громади, міста, села та увесь регіон одночасно у різних напрямках. Ми зацікавлені в тому, щоб наша Чернівецька область та місто Чернівці розвивалися, щоб воно було красивим та сучасним, і ми прикладемо всі наші зусилля, знання та досвід, щоб це зробити.
 


Будьте разом з ВО "Свобода", нам потрібна Ваша підтримка!
Спільними зусиллями активних дієвих людей ми зможемо змінити все навколо на краще!!!