Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Під Чернівецькою ОДА група людей вимагає відставки Осачука. Депутати вимагають від Мунтяна покинути президію і зняти "свою корону" з голови: триває сесія обласної ради (НАЖИВО)

  • 3123

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


У Чернівцях десяток мешканців Хотинського району влаштували акція протесту під стінами Чернівецької ОДА з вимогою відставки голови ОДА Сергія Осачука.


Про це у Facebook повідомляє журналістка Галина Єреміца, пише molbuk.ua

За її словами, пікетувальники вимагають від депутатів облради, які наразі збираються на сесію, підтримати проект рішення про висловлення недовіри Осачуку.

Як відомо, у Чернівецькій облраді зареєстрували проект рішення про висловлення недовіри Осачуку.
 

Проте колегія облради а сьогодні й депутати облради відмовилась вносити це питання до порядку денного сесії. Лише 11 депутатів облради підтримали проект рішення фракції ВО "Свобода":

 

 

 

  

Кілька депутатів обласної ради перед розглядом питань порядку денного категорично вимагають від відстороненого від обов"язків голови облради Івана Мунтяна, покинути президію і зняти "свою корону" з голови. В свою чергу Іван Мунтян заявив, що він залишається головою обласної ради, але тимчасово відсторонений судом від "виконання деяких функцій".

 

Відсторонений від посади голови Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, якого підозрюють в отриманні хабара, сидить в президії облради поруч з виконувачкою обов'язків голови Інгою Маковецькою, з якою суд раніше заборонив йому спілкуватися.

Про це повідомляє Суспільне Буковини.

На прохання кількох депутатів пересісти із президії, Мунтян відповів, що суд не забороняв йому ходити на сесії та виступати.

За словами депутата від "Солідарності" Василя Любимського, ім'я Мунтяна, як голови ради, вказане в проектах рішення, які винесли на сесію.

 

 

 

Наразі триває сесія Чернівецької обласної ради. Трансляція наживо телеканалу ТВА: