Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

23 липня стенд з світлинами Героїв Небесної Сотні повернуто на попереднє місце на вході в приміщення ОДА (ФОТО+ВІДЕО)

  • 1515
ГЕРОЯМ СЛАВА! / 

Як і анонсували патріотична громадськість за участю родин наших земляків-Героїв повернули стенд з світлинами Героїв Небесної Сотні у вестибюль біля входу в адмінприміщення Будинку Юстиції.

Саме за ініціативою Коменданта ГФ"Буковинська народна комендатура" стенд з світлинами Героїв Небесної Сотні з синьо-жовтим державним та червонт-чорним прапорами боротьби за Україну при вході в коридори Чернівецької обласної влади буде нагадувати всім про тих Героїв Революції Гідності, які ціною своїх життів і неймовірними випробовуваннями подолали людиноненависницький режим Януковича і не допустили кремлівський брудний чобіт топтатися по нашій рідній українській землі.

Волонтери та громадські активісти після повернення стенду світлин Героїв Небесної Сотні на своє історично вищначене місце, прикрасили його квітковими композиціями. Квітами прикрашено також стенди Героям-землякам московсько-української війни, який розміщений на другому поверсі адмін-приміщення.
 
Під червоно-чорним прапором визвольних змагань за Україну боролися українські патріоти в часи визвольних змагань у XIX сторіччі при становленні УНР при відновленні боротьби за Українську державу в часи протистоянь Німецької та Рядянської імперій у горнилі Другої світової війни. У наші дні Герої Небесної Сотні на Майдані під час Революції Гідності гинули від снайперів-вбивць режиму Януковича під синьо-жовтим державним та під червоно-чорним прапорами боротьби за Україну. Завжди з собою біля серця мають прапор боротьби за неньку Україну майданівці, бійці-добровольці та воїни ЗСУ на фронтах московсько-української війни на Донбасі.


Саме тому будь-де біля світлин Героїв Небесної Сотні чи біля Героїв-бійців московсько-української війни на Донбасі завжди мають бути два прапори - синьо-жовтий державний і червоно-чорний прапор боротьби за Україну.

Довший час з 2014 року пам'ятний стенд з світлинами Героїв Небесної Сотні, який виготовили та встановили волонтери в приміщенні адмінбудинку облради та адміністрації був при вході біля сходів.

Чомусь через деякий час після призначення Головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука з місця при вході, де його мали можливість бачити всі хто входить до коридорів влади області, його перемістили на третій поверх поблизу Вашої Приймальні та кабінету Голови Чернівецької ОДА.

Маємо зазначити, що за майже 8 місяців керування виконавчою владою області Сергія Осачука він неодноразово проявляв негативне ставлення до Героїчних визвольних змагань за Україну, до Героїв України, які віддали своє життя за Незалежність рідної держави, та зокрема і до Героїв Небесної Сотні, що загинули в боротьбі з людиноненависницьким режимом Януковича.

Не личить Героям Небесної Сотні зі своїх світлин спостерігати за такою діяльністю біля владного кабінету Голови ОДА, і тому за ініціативою ГФ «Буковинська народна комендатура» представники громадськості за участю Родин Героїв Небесної Сотні 23 липня забирають від кабінету Голови Чернівецької ОДА стенд з світлинами Героїв Небесної Сотні. Цей історичний стенд з синьо-жовтим державним та червоно-чорним прапорами боротьби за Україну повертається на його початкове місце з тим, щоб кожен, хто входить в коридори влади Чернівецької області пам'ятав кому він зобов'язаний життям та можливістю мати мирне небо над головою.

Слава Україні! Смерть ворогам! Україна по над усе!