Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

«Билися за його життя»: Яценюк розповів зворушливу історію про лікування свого батька (+ ВІДЕО)

  • 1617

MEMENTO MORI / 


Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів зворушливу історію про те, як його батько Петро Іванович боровся за життя. Про це Яценюк написав на своїй сторінці у Facebook.

Екс-прем’єр зауважив, що сьогодні, 12 липня він із сім’єю мав би святкувати 79-й день народження батька.

"Не справдилося. Перший його день народження без нього", – повідомив екс-глава уряду.

Він розповів про свого тата за життя.

"Ця розповідь для тих, хто втрачає надію в себе. Ця розповідь для того, щоб сповідувати життєве кредо - ніколи не здавайся! Ця розповідь про мого великого і сильного батька.

Мій тато мав онкологічні захворювання. Три! Перше - меланома, сталася коли я був на другому курсі юридичного факультету. 1992 рік. Друзі нашої родини - лікарі сказали, що татові залишилось три місяця. Мама плакала. Я сказав - будемо боротись. Тато зберігав спокій. Хірург у Чернівцях, прізвище якого я пам’ятаю вже 28 років, - Муромцев, зробив топ-операцію. Друга онкологія - карцинома кишківника. 2000 рік. Тут вже давали не три, а шість місяців. Батько сказав - нічого страшного немає. Я знайшов лікарів, і він полетів на операцію. За півроку ніхто б і не здогадався, що він важко хворів.
 
 
Третя онкологія - рабдоміосаркома - виявилась сильнішою. Два з половиною місяці ми провели разом. Билися за його життя. Інколи він сварився зі мною, що змушую його їсти, ходити, робити вправи. Але навіть це він робив дуже по-доброму. Для медиків це був якийсь неймовірний приклад - як людина може перебороти такі важкі захворювання. А для мене це було підтвердження того, яким є мій батько, – сильний, вольовий, розсудливий. Переможець. Мені треба ще багато в чому брати з нього приклад.

Він прожив чудове життя. 27 років він прожив від першої і 19 років - від другої онкології.

Боріться!! Зажди!! Боріться за себе, за родину, за ближнього, за того, хто потребує допомоги. Боріться за нашу країну.

Боріться і перемагайте, як це робив мій ТАТО", – написав Арсеній Яценюк.