Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Хто водить Маковецькою? Перша заступниця Мунтяна реактивно відсторонила чиновника Чернівецької облради Федорука, який поновився на посаді через суд (ДОКУМЕНТИ)

  • 1811

ПІД ПИЛЬНИМ ОКОМ ОДА... / 


Чернівцях апеляційний суд поновив на посаді колишнього директора комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" Анатолія Федорука, проте в облраді його знову відсторонили від посади. Про це свідчать документи, які перебувають у розпорядженні molbuk.ua та порталу БукІнфо.


Зокрема, 7 липня Чернівецький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу Федорука, а також визнав незаконним розпорядження в.о. голови Чернівецької облради про відсторонення Федорука від здійснення повноважень на посаді.

У день ухвалення судом цієї постанови, в.о. голови облради Інга Маковецька підписала розпорядження про відсторонення Анатолія Федорука з посади директора комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад". У документі вказано, що його відсторонено від цієї посади "на час створення та проведення комісійної перевірки комунального підприємства".Також зазначається, що на час відсторонення Федорука від посади, його обов’язки покладені на головного інженера підприємства Миколу Рогозіна.
 


Сьогодні, 8 липня Анатолій Федорук звернувся до Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області із заявою про вчинення кримінального правопорушення. На думку Федорука, Інга Маковецька грубо порушила його конституційне право на працю."В діях Маковецької І.С. вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.172 КК України", – вказав у своїй заяві Анатолій Федорук.