Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Депутат облради Гостюк оприлюднив документ, де Осачук, незважаючи на рішення ВАСУ про відсторонення від посади Мунтяна, й далі вважає його діючим головою облради

  • 2590

РУКОПИСИ НЕ ГОРЯТЬ / 


Черговий «зашквар» Чернівецької ОДА: голова ОДА (Осачук), як вища посадова особа виконавчої влади області, звертається до особи, відстороненої судом від посади щодо виконання останьою своїх посадових обов’язків. ТРИЧІ рішенням суду, постановленим ім’ям України, голова облради відсторонений від посади, а голова ОДА вперто продовжує суспільношкідливу співпрацю, сприяючи порушенню судової заборони.

 

Про це у Фейсбук написав депутат обласної ради, екс-заступник голови ОДА Василь Гостюк.

  

Доречі, пригадав їх спільне відкриття багатостраждального перенатального центру, яке пафосно відбулось 1 квітня цього року (так, в День сміху). Той, де після відкриття трохи впала стеля, потім трохі протекла вода... Перенатальний центр так і не почав працювати за станом на сьогодні 2 липня 2020 року. Можливо обрали не вдалу дату відкриття чи щось інше заважає поганому танцюристу...

Не менше вражає наявність ЧОТИРНАДЦЯТИ підписів інших осіб на аркуші погодження!!!
 
Навіть не хочу коментувати, якась паралельна реальність. Причому вони за це отримують зрЯплату з коштів платників податків, - пише Василь Гостюк.
 


Назва рішення «Про реорганізацію обласного комунального підприємства «Консультативно - інформаційний центр» м’яко кажучи не зовсім відповідає його змісту. Чи то спроба навмисно приховати спражню мету - ліквідація проблемного для ОДА Комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"?! Цей намір відображений аж пункті 9 проекту рішення. Але про це ми поговоримо докладно вже завтра на сесії облради.

І це не єдине надзвичайно цікаво питання для завтрашньої сесії...