Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Іван Мунтян сьогодні роздавав хліб нужденним, а на завтра закликав буковинців до загальної толоки з подолання наслідків повені. Тимошенко постійно на комутаторі...

  • 2805

ЯК ФЕНІКС ІЗ ПОПЕЛУ... /


Голова Чернівецької обласної «Батьківщини» Іван Мунтян разом з командою партійців завтра виходить на загальнообласну толоку з допомоги найбільш постраждалим від цьоготижневої повені у відновленні їхнього підтопленого житла. Про це він сказав сьогодні під час відвідин села Ревне Кіцманського району, яке оговтується після підтоплення повеневими водами.

 

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, він привіз потерпілим від стихії найперше, чого вони зараз потребують – хліб.


Як кажуть самі селяни, друга потреба, не менша за першу – це техніка і люди. Зараз важливо оперативно вичистити намул, який нанесла вода, з підтоплених помешкань. Сьогодні 5 хат відчистили силами мешканців Мамаївської ОТГ, до якої входить с. Ревне. Це важка фізична праця, і ці хати вже сохнуть. В інших ще стоїть намул, і якщо він засохне – далі позбутися його буде набагато важче, каже голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк.

Іван Мунтян роздав селянам хліб і випічку, крупи і борошно, а на завтра закликає як своїх однопартійців, так і всіх небайдужих на допомогу потерпілим від стихії.

«Потрібна важка техніка, грейдери, екскаватори, - каже «батьківщинівець». - Найбільша проблема - очистити будинки і подвір’я від намулу… Потрібна фізична допомога, від кожного, хто може допомогти. Потім будуть оцінювати збитки, а сьогодні треба рятувати людей!»

Він додав, що цими днями перебуває на постійному зв’язку з лідеркою партії «ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко. «Юлія Володимирівна особисто щодня цікавиться ситуацією, адже вона пам’ятає усіх, кого торкнулася така ж біда 2008-го», - каже Іван Мунтян.