Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

МЗС України відповів Путіну "незручною правдою", як за Гітлера воювали 400 000 етнічних росіян (+ВІДЕО)

  • 1741
ДАЛИ ПО ЗУБАХ! / 

МЗС України відповів російському президенту Володимиру Путіну, який намагається маніпулювати громадською думкою і звинуватив українську народ в пособництві гітлерівської Німеччини під час Другої світової війни. Заступник глави МЗС Василь Боднар нагадав Москві, що під час Другої світової війни 400 000 етнічних росіян воювали на боці нацистської Німеччини в рядах армії вермахту. Незручну правду український чиновник опублікував в інтерв'ю інформаційному агентству
Укрінформ.

"Він звинувачує українців у колабораціонізмі, але нічого не говорить про участь росіян в збройних формуваннях Третього рейху. Але те, що понад 400 тис. етнічних росіян воювали на боці нацистської Німеччини, - історичний факт", - зазначив український дипломат. Він також підкреслив, що ідея Москви скасувати засудження пакту Молотова-Ріббентропа між СРСР і Гітлером виглядає "дивно, якщо не трагікомічно".

Нагадаємо, російська влада регулярно звинувачують Україну у пособництві фашистам у роки Другої Світової війни, однак замовчують, що Сталін надавав потужну економічну і фінансову підтримку Гітлеру і був його союзником. Радянські і німецькі війська проводили спільні паради і активно співпрацювали аж до 1941 року, про що в Москві вважають за краще не згадувати. Крім того, Москва намагається не згадувати про радянського воєначальника Андрія Власова, який під час Другої світової війни перейшов на бік гітлерівської Німеччини.