Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

За незаконну рубку деревини на території Національного природного парку «Вижницький» нараховано збитки на суму понад 554 тис.грн.

  • 1253
ЛІС РУБАЮТЬ / 

Державною екологічною інспекцією Карпатського округу за участі працівників Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Національної поліції України під час проведення позапланової перевірки за зверненням громадянина, на території Солонецького ПНДВ НПП «Вижницький» виявлено незаконну порубку 74 дерев породи бук, граб, ялина, ялиця та ясен.

 

Як повідомив БукІнфо перший заступник начальника державної екоінспекції Карпатського округу Михайло Аврам, незаконну порубка скоєно в період 2019-2020 року.


Відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013р. №541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» проведено розрахунок шкоди, заподіяної порушенням природоохоронного законодавства, що становить понад 554 тис.грн.
 
Готується претензія для відшкодування збитків, нанесених державі внаслідок незаконної рубки дерев на території НПП «Вижницький».

Матеріали перевірки для подальшого розгляду направлено в Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Національної поліції України.