Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Топ-5 способів поповнення мобільного рахунку «Київстар»

  • 1195
ВАРТО ЗНАТИ* / 
 

Дуже часто гроші закінчуються на рахунку в самий непідходящий момент, і людина залишається один на один зі своєю проблемою. Але сьогодні поповнити рахунок можливо в кілька хвилин, не виходячи з дому і без зайвих переплат. Як це зробити дійсно зручно і без додаткової комісії? Знайомтеся з топ-5 способами поповнення мобільного рахунку для абонентів мережі «Київстар».

 

Через мобільний банкінг

 

Зручний спосіб поповнити рахунок «Київстар» - через інтернет-банкінг вашої платіжної карти. Це можливо зробити як в додатку, так і через інтернет-браузер, ввівши веб-адресу потрібного фінансової установи. Даний метод зручний, адже вам не знадобиться вводити дані банківської картки, включаючи термін її дії і CCV-код. Але важливо розуміти, що такий варіант поповнення може йти з невеликими комісіями, встановленими між банком і мобільним оператором. Як правило, сума переплати стартує з 1% від суми зарахування. Якщо ж ваш номер мобільного «Київстару» прив'язаний до банківської карти ПриватБанку, ви можете поповнити рахунок за допомогою послуги SMS-банкінгу, вартість якої обійдеться по тарифам оператора.

 

Через банкомат або термінал самообслуговування

Якщо ж у вас в потрібний момент немає доступу до інтернету або на вашій банківській картці недостатньо коштів, скористайтеся терміналами самообслуговування, або банкоматами. У першому варіанті вам знадобиться ввести готівку в термінал, у другому - банківська карта з необхідним балансом коштів.

Мінус такого варіанту поповнення мобільного рахунку kyivstar складається в його дорожнечу. Зазвичай розмір комісії залежить від суми переказу на мобільний рахунок. За поповнення на суму до 50 грн, як правило, знімається 2-7 грн. Від 50 грн переплата складе 1-2% від суми. Поповнити рахунок через термінали самообслуговування можна і за допомогою банківської карти, для цього її просто потрібно вставити в картрідер пристрою і авторизуватися через мобільний телефон.

Через сервіс онлайн-платежів

Поповнення рахунку мобільних операторів на сервісах онлайн-платежів набуває все більшої популярності в Україні. Платіжні сервіси пропонують можливість поповнити київстар протягом декількох хвилин з мінімальними комісіями. Для цього знадобляться дані вашої карти і ваш номер мобільного телефону, через який буде проведена авторизація в системі. Якщо ж ви вже авторизовані на платіжному сайті, вводити нічого не доведеться.

Зареєстровані клієнти можуть поповнювати рахунок і за допомогою електронних грошей, налаштувати автозаповнення на певну платіжну дату, що дозволяє завжди бути «на зв'язку» і не відчувати дискомфорт від неприємних ситуацій з обнуленням балансу.

В магазинах-партнерах операторів

Ну і останній за зручністю спосіб поповнення мобільного номера - в салонах зв'язку «Київстар» або магазинах-партнерах оператора. Чому цей спосіб не зовсім комфортний? Тому що не завжди потрібне відділення зв'язку або магазин-партнер виявиться поруч з вами, коли гроші потрібні терміново. Однак, якщо ви все ж потрапите в салон зв'язку, то послуга вам рівно нічого не буде коштувати. У салоні оператора вона безкоштовна. Виняток можуть скласти торгові мережі, які виступають в якості посередників і можуть стягувати комісію за надання послуги в своїх магазинах.
 

Так що, тільки вам вирішувати, яким способом поповнити свій мобільний рахунок. Все залежить від потреби в даній послузі в конкретний момент часу. Якщо питання критичний - то оптимальний варіант поповнити рахунок київстар - за допомогою сервісу онлайн-платежів. Цей спосіб не вимагає великих зусиль, часу і грошей для проведення транзакції.

 

* прес-реліз