Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Досить цих кланових ігор!”, – заявив Бурбак і разом з Другановським та іншими підприємцями передали лікарням Буковини нові апарати ШВЛ (ВІДЕО)

  • 4078

ГОВОРЯТЬ СПРАВИ /


Сьогодні лікарні Буковини отримали нові сучасні апарати апарати штучної вентиляції легень від чернівецьких бізнесменів-меценатів та народного депутата України VII-VIII скликань Максима Бурбака.


Передача обладнання відбулася біля центрального входу до Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги. Як розповів керівник медзакладу Олександр Грушко, потреба в таких апаратах є у всіх лікарнях.

І хоч ЛШМД Чернівців не приймає хворих на COVID-19, проте на неї зросло навантаження у зв’язку з перенаправленням хворих з інших лікарень. І такі апарати потрібні в реанімаційних відділеннях для людей після різноманітних операцій.

Максим Бурбак подякував благодійникам з Чернівців Олександру Єремічуку, В’ячеславу Черненку та Віталію Другановському за те, що долучилися до допомоги лікарням Буковини під час епідемії коронавірусу.

Крім того політик закликав представників влади на Буковині об’єднатися і думати про вихід з карантину та про те, як область має жити далі.
 

“Зараз не важливо говорити кожного вечора з телеефірів скільки захворіло і скільки вилікувалося. Як “зведення Лєвітана” під час Другої світової війни. Треба діяти. А натомість ми бачимо, що зводять людей на мітинги, аби розхитати політичну ситуацію в місті. Цього не можна робити. Тому я ще раз звертаюся до всіх з проханням об’єднатися, адже лише спільними зусиллями ми поборемо епідемію. А по друге – будемо знаходити вихід із тяжкої економічної ситуації. Досить цих кланових ігор!”, – заявив Максим Бурбак. 

 

 

 

Крім цього, новий сучасний апарат штучної вентиляції легень 28 квітня отримала Кіцманська центральна районна лікарня від благодійників, - пише сайт Кіцмань Сіті.

Кошти на закупівлю дороговартісного обладнання виділили підприємець Василь Скринчук з Лашківки та ТОВ "Валявське" (сім‘я Дуп’як). Під час пандемії таке обладнання стало необхідним та, можна сказаии, дефіцитним — адже попит на апарати ШВЛ зріс у всьому світі. Знайти і замовити напряму якісний апатат ШВЛ напряму від виробника допомогли Максим Бурбак та Олександр Єремійчук, які також з групою підприємців передали чернівецьким лікарням п’ять нових апаратів штучної вентиляції легенів.

"Такого рівня апарату ШВЛ у нашій лікарні не було, адже він підходить навіть для дітей і немовлят, — розповів головний ліукар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк. — Цей ШВЛ має 12 режимів і до нього можна підключати одночасно двої пацієнтів. Апарат ми розмістимо в реанімаційному відділенні і він допоможе рятувати не лише пацієнтів з коронавірусом, а й з іншими хворобами, при яких необхідна штучна вентиляція легень".