Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Туреччина нарешті розблокувала українські вантажівки на кордоні з Болгарією. Наші хлопці на фурах мають завдячувати Світлані Ісаченко

  • 2167

НАРЕШТІ! /


Туреччина дозволила українським далекобійникам, які були заблоковані на кордоні з Болгарією, продовжувати рух.


Про це ввечері у неділю, 5 квітня, повідомив у Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Вантажівки, рух яких було заблоковано, завершують перетин болгарсько-турецького кордону. Перетин відбувається у порядку черги, більшість транспортних засобів перетнули кордон та мають можливість закінчити перевезення. Першочергово здійснюють оформлення транспортних засобів, які завантажені до 21 березня» - написав очільник відомства.

Він нагадав, що Туреччина закрила сухопутний кордон з 21 березня. При цьому вантажні перевезення заборонені не були, але водіїв відправили на 14-денний карантин. Питання розблокування руху українських фур піднімалося на рівні МЗС двох держав, а президент України Володимир Зеленський обговорював проблему із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.За словами Криклія, уряд розробив механізм реалізації дзеркальних заходів щодо держав, які вводять карантинні обмеження для українських перевізників, і найближчим часом цей проект буде розглянуто Кабміном.

Як відомо, станом на 1 квітня на кордоні Туреччини та Болгарії опинилися заблокованими понад 60 українських автомобілів і майже 200 водіїв. Про це у своєму матеріалі писала чернівецька журналістка Світлана Ісаченко.