Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині судитимуть головного державного інспектора Чернівецької митниці, який вносив до офіційних документів недостовірні відомості про перетин кордону транспортними засобами

  • 1278

І БУДЕ СУД / 


Прокуратурою Чернівецької області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням головного державного інспектора Чернівецької митниці Державної фіскальної служби України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) та його спільника у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4, 5 ст. 27, ч.1 ст. 366; ч. 4 ст. 27, ч.1 ст. 369 КК України (підбурення особи до надання службовій особі неправомірної вигоди та співучасть у службовому підробленні).

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі прокуратури Чернівецької області, досудовим розслідуванням встановлено, що цивільна особа отримувала від фізичної особи грошові кошти в розмірі 1000 євро за здійснення фіктивного виїзду транспортних засобів іноземної реєстрації з території України, шляхом внесення працівниками Чернівецької митниці Державної фіскальної служби України до баз даних відомостей про факт їх виїзду без перетину кордону.

Так, протягом вересня – листопада 2019 року головний державний інспектор Чернівецької митниці Державної фіскальної служби України здійснював митне оформлення «виїзду з зони митного контролю» транспортних засобів, без фактичного їх перетину державного кордону України, завдяки внесенню недостовірних відомостей про перетин автомобілів кордону до електронного журналу пасажирського ПП АСМО «Інспектор», який використовується для реєстрації та обліку ТЗ, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску.

У разі доведення вини, митнику загрожує штраф до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.