Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Зе-Сивохо: З'явилося відео, як ветеранів «Азова» поліція «пакувала» в автобус і там била (ВІДЕО)

  • 2662

КОНТРЕВОЛЮЦІЯ? /


У соцсережі з'явилося відео, як поліція затримує ветеранів полку «Азов», буквально заштовхує їх до автобусу і там застосовує силу. Відповідне відео оприлюднив парламентський фотооператор Ян Доброносов у Facebook.


«В автобусі б'ють товаришів», – викрикнув із автобусу один із ветеранів після чого поліцейські зачинили вікно, щоб не було нічого видно.

Деякі поліцейські поводилися досить агресивно і щодо журналістів, грубо відштовхнули жінку, вимагали прибрати телефони.

Поліцейські заштовхали затриманих ветеранів до автобусу та втікли від преси.
 

Зазначимо, що затримання відбувалося біля Конгресно-виставкового центру «Парковий».

 

 


Як повідомлялося раніше, у Києві сталися сутички на презентації Національної платформи примирення.

 

Зазначається, що зіткнення почалися після заяви радника голови РНБО Сергія Сивохо про те, що в Україні йде гібридна війна, одним зі способів ведення якої є ініціювання внутрішнього конфлікту і його підтримка з боку Російської Федерації.

 

Як повідомляє Цензор.НЕТ, сутички сталися між Сивохо і представниками Нацкорпусу під час презентації платформи, коли журналістам надали час для запитань.
Відео in time Ukraine


Активісти висловлювали Сивохо претензії через те, що він назвав війну на Донбасі внутрішнім конфліктом.

"Про що ви кажете! Влада має захищати українців. Зеленський і військові мають захищати цю територію, а не шляхом компромісів або консенсусів. Багато у вас пропозицій, але я не бачу, як ви збираєтеся шукати консенсус з військовими, які поховали своїх друзів, батьків, синів? Територію України треба відвойовувати", - висловив свої претензії один з активістів.

"У нас є сили зараз на це?" - запитав активіста Сивохо.

"Є сили, немає політичної волі через таких клоунів, як ви", - відповів активіст.

Сивохо також розповів, що він мав на увазі під внутрішнім конфліктом: "Про внутрішній конфлікт. Як відомо, у нас триває гібридна війна. Один зі способів ведення війни - це ініціація внутрішнього конфлікту і підтримка його Російською Федерацією. Які ще питання".

 

 

 

Один із позаштатних радників секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо не уповноважений представляти позицію Радбезу. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов.

«Також вчергове хочу наголосити, що Сивохо є одним із моїх 11 позаштатних радників на громадських засадах, і ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО України з будь яких питань - чи то ситуації на тимчасово окупованих територіях, чи то питань реінтеграції, пенсій, соціальних виплат чи будь-яких інших», - написав Данилов у Facebook.

Водночас cекретар РНБО наголосив, що кожен з його 11 позаштатних радників має свою власну позицію. «І тому абсолютно робочою є ситуація, коли позиція моїх позаштатних радників або суттєво відрізняється від моєї позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію», - підкреслив Данилов.