Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Галереї Незалежного Мистецтва виставили скандальні картини Ніни Мурашкіної «Україна - країна депутатів та бл..дей» (ФОТО)

  • 7086
АРТ-БОМБА / У Галереї Незалежного Мистецтва Antin's Collections, засновником якої є шоумен Антін Мухарський, відкрився новий онлайн-проект Ніни Мурашкіної “Ukrainian paradise”. "Проект Ніни Мурашкіної “Ukrainian paradise” поза очі має ще влучну «робочу» назву «Україна - країна депутатів та бл..дей». Вакханалія «гламуру» в окремо взятій напівзруйнованій державі, облуда та брехня, що ллється з телеекранів та сторінок глянцевих журналів, тотальне проституювання заради досягнення матеріальних та владних благ, хизування статками, піднесене у ранг соціальної релігії - все це викликає у художниці бажання зчинити, якщо не справжній, то принаймні мистецький арт-теракт, знищивши разом героїв усіх своїх "проститутських хронік", - зауважив шоумен.

"Депутати – повії-гомосексуалісти-трансвестити, персонажі світських тусовок та адепти шикарного життя, що злягаються у райських кущах майже «примаченківських» полотен, вкритих квітчастим бароковим візерунком - досить влучний відбиток сучасних українських реалій, коли одвічні цінності замулюються брехливими словами, тлусими тілами, слиною та спермою очманілих від вседозволеності та безкарності продажних слуг народу та їхніх б…дей!", - додав Мухарський.

Зазначимо, Ніна Мурашкіна вже декілька разів брала участь у проектах галереї та є членом творчого угруповання “Союз Вольних Художників “Воля або Смерть”.БукІнфо (с)
Джерело: Gazeta.ua