Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Твір письменниці з Буковини Марії Матіос здобув український книжковий «Оскар»

  • 1360

ВІТАЄМО! /


Книга письменниці з Буковини Марії Матіос "Букова Земля" отримала український книжковий «Оскар» в номінації «Сучасна українська проза». Про це авторка написала на своїй сторінці у Facebook.

 

Марія Матіос зазначає, що це вже третя її нагорода за 21 рік існування рейтингу "Книжка року". 2005 року перше місце дісталося «Солодкій Дарусі», 2008 - «Майже ніколи не навпаки». "Я ще не знаю всього діапазону сприйняття мого роману-панорами. Для когось ця книжка - енциклопедія, для когось вона «загруба», комусь у ній забагато політики і тих нюансів, які насправді повертають хід історії, комусь вона відкриває навіть не підозрювані сторінки минулого та незнані імена.

 

Та для мене як її автора, БУКОВА ЗЕМЛЯ - це квінтесенція 35-річної творчості, це здійснені потуги «історичного крота». І той, кому цікаво читати, і не просто гойдатися на хвилях емоцій і пристрастей, але й споживати інтелектуальну інформацію, а також знаходити відповіді про наше завтрашнє, нишпорячи лабіринтами нашого вчорашнього, - тому, знаю, не буде важко носити в сумці чи тримати на столі цей півторакілограмовий фоліант, в якому вмістилося більше 550 персонажів і 225 років європейської історії", - написала Марія Матіос.

 

Також письменниця також повідомила, що готує наступну книжку.