Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині виявили вантаж зубної пасти на понад 1 млн грн, який переміщувався в Україну за "липовими" документами

  • 1696
КОНТРА і БАНДА / 

Співробітники Буковинської митниці Держмитслужби затримали ділків, котрі намагалися провезти в Україну з використанням подвійних документів товар загальною вартістю 1 млн. 145 тис. грн.


4133 коробки з майже 111 тис. тюбиків зубної пасти прямували на одну з фірм Київщини від болгарської фірми-відправника. Буковинські митники виявили порушення митного законодавства під час переміщення вантажу через пункт пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет».

Згідно поданих до митного контролю водієм фірми–перевізника документів товар вагою майже 15 тис. кг та загальною вартістю понад 61,7 тисяч євро переміщувався до однієї з фірм Київщини.

Під час здійснення митних формальностей митники прийняли рішення про проведення поглибленого огляду товару, під час якого виявили подвійний пакет документів на вантаж.

Встановлено, що для здійснення митних формальностей подано товаросупровідні документи з більшою вартістю товарів на понад 22 тис. євро. Вказана дія у подальшому може призвести до завищення ціни на товар при його реалізації на території України. Також зазначення значно вищої вартості товару в іноземній валюті при ввезенні на митну територію України може вказувати на незаконне виведення валютних коштів за межі митної території України.

За даним фактом за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил, за яким товар тимчасово вилучено. Справу буде скеровано до суду, який визначить покарання для порушника, - інформує прес-служба Буковинської митниці