Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У боксерському клубі «Колізей-Машзавод» відбулося відкрите тренування учасників дев’ятого вечора боксу «Джентльмени в ринзі», яке стартує у Чернівцях 21 лютого (ФОТО+ВІДЕО)

  • 2290

ЧЕКАЄМО НА ПОДІЮ /


У чернівецькому боксерському клубі «Колізей-Машзавод» відбулося відкрите тренування учасників Дев’ятого вечора боксу «Джентльмени в ринзі», яке стартує вже незабаром, 21 лютого у Flora Club. Це яскраве боксерське шоу вже давно полюбилося шанувальникам спорту всієї України і цього разу, як і протягом восьми минулих вечорів, відвідувачі Flora Club матимуть змогу побачити поєдинки за участю спортсменів з різних куточків нашої країни.

 

Дев’ятий вечір боксу «Джентльмени в ринзі» стане найбільшим за кількістю поєдинків і учасників. На «джентльменський» ринг вийде 14 пар боксерів і, відповідно, 28 учасників. Дев’ять із них – це, відповідно, «джентльменські» пари за участю спортсменів різного віку, і ще п’ять пар – це представники олімпійського боксу, різних вікових і вагових категорій: від юнаків і юніорів до чоловіків.

 

Цікаво, що одразу у трьох парах «джентльменського» боксу змагатимуться учасників віком понад 50 років, що не може не радувати, адже підтримувати відповідну фізичну і емоційну форму в такому віці не так вже й легко. І добре, що люди обирають саме такий активний, здоровий спосіб життя!

 

 

Продовжується приємна традиція участі у вечорах боксу «Джентльмени в ринзі» родинних команд, коли на ринг протягом одного вечора вийдуть батько і син. Після родин Милинко і Кісіліца цього разу на «Джентльмеах» боксуватиме родина Міносян, яка представляє боксерський клуб «Колізей-Машзавод» із Чернівців.

 

 

«Навіть ті, хто вже бував на наших вечорах боксу «Джентльмени в ринзі», залишаться задоволеними і отримають нові емоції, - каже незмінний ринг-анонсер шоу «Альберт-Джуніор». – Чому? Тому, що кожного разу все відбувається по-іншому. І кожен із тих восьми вечорів боксу, що вже відбулися, не був схожим на якийсь інший!»

 

 

 <iframe width="670" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/IeD8DTBafKs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Отже, як і завжди, на глядачів спортивного шоу «Джентльмени в ринзі» чекає багато цікавого. Запрошуємо всіх чернівчан і гостей міста відвідати Дев’ятий вечір боксу! Нагадуємо, місце зустрічі - Flora Club, м. Чернівці, 21 лютого, п’ятниця!

Золтан КІРАЙ, спеціально для БукІнфо (с)
Фото автора