Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецькі машзаводівці з гарним настроєм в одинадцяте зустріли свято Водохреща на своєму підприємстві (ФОТО+ВІДЕО)

  • 3691
НА ЙОРДАНА БОЖИЙ ДУХ ВИТАЄ /

Погода на нинішнє свято Водохреща видалася досить лагідною для цієї пори: безвітряна погода та невеличкий морозець. Ніби сам Всевишній вирішив впорядкувати «небесну канцелярію» на Йордана і нишком закликати всіх, хто ще вагається, скупатися в освяченій водичці.


Особливо цьому раділи на Чернівецькому машинобудівному заводі, де цьогоріч в одинадцяте поспіль зустріли свято Водохреща біля власного басейну, де в освяченій священиком нашої нової Помісної Православної церкви України водичці скупалися бажаючі робітники і навіть деякі запрошені гості.

У своїй традиційній промові перед заводчанами священик Православної Церкви України побажав міцного здоров'я та Божої благодаті колективові підприємства, який вже в одинадцяте поспіль святкує Водохреща у себе на заводі. «Нехай же Божа ласка та благодать не покидають вас цілий рік, щоби ми всі нарік дочекалися цієї радісної днини. Щастя, здоров"я і многих літ вам", - сказав він машзаводівцям.
 


У цей день вода справді має надзвичайну Божу силу. Це відчули всі, хто пірнав у басейн. Наприклад, одна з працівниць підприємства, вона вперше омивається в освяченій воді.
 
В коментарі БукІнфо вона сказала, що це відчуття важко передати, настільки це піднесено й радісно на душі. Такої ж піднесеної думки й інший «морж», котрий, прийшов скупатись в освяченій водичці басейну Машзаводу на запрошення свого товариша, який працює тут: «Без вагань впірнув у крижану водичку. Дуже класне відчуття! Мене давно запрошував друг приєднатися, але я всяк раз знаходив відмовку. Але тепер нарешті завітав на завод і реально відчув, яка це сила! Залишається лише подякувати керівництву машзаводу, яке так піклується про своїх працівників і зробило традиційним свято Водохреща на підприємстві. Я це побачив на свої очі. Ніби дрібничка, але приємно».
 


Цьогоріч Водохреща співпало з вихідним днем на ТОВ Машзавод, тому спочатку здавалося, що охочих скупатися в освяченій водичці буде небагато. Традиційно це робить Генеральний директор Віктор Сідляр, деякі його заступники та кілька робітників. Але згодом стало зрозуміло - справжніх "моржів" не поменшало - і серед чоловіків, і серед жінок. Бо машзаводівських "моржів", котрі пірнають на Йордана, жодні болячки та простуди не беруть!
 


То ж дай Боже й нарік дочекатися цієї благословенної днини в здоров'ї, достатку, гарному дусі і при мирному небі над головою!
 


Фото й відео – БукІнфо (с)