Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

«Мені боятися нічого». Хірург Кузьменко, звинувачена у вбивстві Шеремета, звернулась до громадськості

  • 2144

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


Юлія Кузьменко, яку слідство підозрює у вбивстві Павла Шеремета, через адвоката Влада Добоша оприлюднила заяву щодо співпраці зі слідством. Про це захисник Кузьменко написав на своїй сторінці у Facebook.


«Я готова до повної співпраці та взаємодії зі слідством. Я готова до допитів, будь-яких експертиз і слідчих дій. Я з гідністю винесу ці приниження», — написав Добош слова Кузьменко, які вона просила донести до всіх.

«Коли буде встановлена моя непричетність, за мої приниження відповість перед законом і мораллю кожен, хто підписав брехливі експертизи, хто підписав брехливі звинувачення, хто виніс завідомо незаконні рішення. Я також публічно розтопчу репутацію кожного експерта, поліцейського, прокурора і судді, які причетні до цієї справи», — цитує слова Кузьменко Добош.

За словами підозрюваної, їй нічого боятися, тому що вона не скоювала цього страшного злочину.
 

«Я знаю, що правда за мною… Спасибі всім за підтримку», — написав адвокат слова Кузьменко.

 

 


Раніше захисник оприлюднив скріни з меседжера Facebook Юлії, де вона листувалася зі своєю подругою 19 липня 2016 року, напередодні вбивства Павла Шеремета. У свою чергу, під час нещодавнього брифінгу глави МВС Арсена Авакова, представники слідства заявили, що телефон Кузьменко не був активним у цей період.

«Все це обов’язково буде доводитися. Буде показано, де була, будуть проведені всі необхідні експертизи. Показано геолокації і білінг телефонів, люди з якими була і так далі», — пообіцяв адвокат.

Сьогодні адвокат Юлії Кузьменко Владислав Добош заявив, що у нього не приймають клопотання про ознайомлення з матеріалами справи через відсутність слідчого, який підписав підозру.