Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині прикордонники затримали семеро осіб, які намагалися нелегально перетнути кордон з Румунією (ФОТО)

  • 1496

ЗВІДКИ ЗАНЕСЛО, ГЕНАЦВАЛЕ? /


На кордоні з ЄС прикордонники Чернівецького загону за добу затримали двох нелегалів з Грузії та п’ятьох буковинців, які намагалися порушити кордон з Румунією.

 

 

Двох іноземців кавказької зовнішності прикордонники відділу «Мамалига» затримали вчора, 11 грудня, за 50 метрів до кордону. Про появу невідомих, що прямували в сторону кордону, дільничному інспектору відділення «Герца» повідомили місцеві мешканці. В заданий район вибула група реагування, яка й затримала чоловіків. Ними виявилися 36-річні громадяни Грузії. При собі правопорушники мали паспорти країни свого походження.

Як повідомили Букінфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, поки громадяни Грузії – затримані та знаходяться у пункті тимчасового тримання. Подальшу долю нелегалів вирішуватиме суд.

Окрім іноземців до адміністративної відповідальності за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України притягнуто цей п’ятьох мешканців Сторожинецького району. Чоловіків було затримано поблизу державного кордону з Румунією, в межах прикордонної смуги.
 


Наряд відділу «Красноїльськ», на ділянці якого були затримані всі мешканці прикордоння, спочатку виявив та затримав одну особу без документів. А згодом від групи реагування поступила доповідь, що за 200 метрів до кордону вони затримали чотирьох невідомих. Серед затриманих тільки в одного виявилися документи.

Тривають заходи щодо повної ідентифікації затриманих осіб. Надалі вони будуть відпущені до рішення суду.