Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Бізнес по-тернопільски": на КПП "Порубне" через приховані цигарки на 60 тисяч гривень підприємець втратив мікроавтобус на 200 тисяч (ФОТО)

  • 1623

ОЦЕ "ГЕШЕФТ"! /


Буковинські митники вилучили у тернопільчанина мікроавтобус вартістю 200 тисяч гривень через приховування цигарок. 


Співробітники Буковинської митниці Держмитслужби у результаті аналітично-пошукової роботи припинили чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів через митний кордон України в пункті пропуску “Порубне-Сірет”.

59-річний мешканець Тернопільщини, прямуючи цієї ночі разом з пасажиром в приватних справах до Румунії автомобілем “RENAULT TRAFIC”, для проходження митного контролю обрали смугу руху “зелений коридор”. Такими діями громадяни заявили про відсутність будь-яких предметів, переміщення яких через митний кордон обмежено чи заборонено. При візуальному огляді громадяни заявили про наявність особистих речей у кількості 22 місць (валізи, коробки з предметами одягу та продуктами харчування).

Відповідно до рішення митного органу транспортний засіб під керуванням громадянина було переведено до “червоного коридору”. Під час поглибленого огляду виявилося, що спеціально виготовлені тайники автівки заповнені цигарками вітчизняного виробництва з марками акцизного збору України. Тютюнові вироби попередньо обмотано в поліетилен, заклеєно клейкою стрічкою по кілька пачок та прикрито термоізоляційним матеріалом – мінеральною ватою.

За складеним протоколом буковинські митники вилучили 1371 пачку підакцизного товару марок “MARLBORO”, “MARLBORO GOLD”, “L&M” та “LUCKY STRIKE” вартістю понад 60 тис. грн. та автомобіль 2007 р.в., оцінений у 200 тис.грн. Санкції частини першої статті 483 Митного кодексу України передбачають також накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості прихованих товарів.
 

 
Фото Буковинської митниці ДМС