Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Зеленського прокоментували скандальні заяви Коломойського: олігарх не є представником влади і команди президента

  • 1533

І ВАШИМ, І НАШИМ... / 


Офіс президента не обговорює рішення державних справ з олігархом Ігорем Коломойським, тому його висловлювання не є офіційною позицією України. Так прокоментувала недавнє скандальне інтерв'ю Коломойського прес-секретарка президента Юлія Мендель.


За словами Мендель, Коломойський не є представником влади і команди Володимира Зеленського.

«Він не має повноважень говорити щось від імені України або Офісу президента, з ним не обговорюються позиції щодо вирішення державних справ», - написала вона в Facebook.

Раніше американське видання New York Times опублікувало інтерв'ю Коломойського, в якому він, зокрема, запропонував переорієнтуватися на Росію.

Зокрема Коломойський запропонував «взяти у росіян 100 мільярдів доларів» та відмовитися від співпраці з МВФ.

Також олігарх заявив, що зараз працює над тим, щоб «врегулювати конфлікт на Донбасі». Коломойський вважає, що Україна ніколи не вступить в НАТО і ЄС. «Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави. Ваше НАТО буде бруднити штани і купувати памперси», - сказав Коломойський.

Нагадаємо, окрім того газета The Wall Street Journal із посиланням на джерела, близькі до переговорів між МВФ і Україною, повідомляла, що нових траншів МВФ не буде, доки команда Зеленського не змусить Коломойського повернути гроші.