Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

В Офісі Президента спростували інформацію про бійку між Богданом і Бакановим

  • 1426

ДОЖАРТУЮТЬСЯ, КЛОУНИ /


Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко спростував інформацію ЗМІ про бійку між главою ОП Андрієм Богданом і главою СБУ Іваном Бакановим. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.


"Ми спростовуємо цю інформацію, хоча особливого спростування вона не потребує, бо є вигаданою від початку і до кінця.

В черговий раз надбанням громадськості став фейк, що не базується на жодному джерелі, яке заслуговувало би хоч на якусь довіру. Шкода, що на нього ведуться серйозні видання, яким довіряють люди".

У суботу журналіст Станіслав Речинський опублікував пост у Facebook, де стверджував, що в середу, 30 жовтня, Баканов і Богдан побилися на Банковій, і що з тих пір Богдан не виходив на роботу. Журналіст також стверджував, що "Богдану вибили зуб".

За його даними, конфлікт стався через різні кандидатури на посаду Головного слідчого управління СБУ, які підтримували Богдан і Баканов.

Ряд ЗМІ опублікували цю інформацію з посиланням на Речинського.

"Українська правда" в суботу намагалася перевірити інформацію, проте підтвердити її не змогла, тому не публікувала.

Так, Баканов на прохання журналіста УП прокоментувати інформацію про бійку написав: "Дуже смішно" і багато смайликів.

Інший співрозмовник в ОПУ відповів УП, що не знає про таку сварку, але "зуб дає", що Богдану зуб не вибивали.Сам Богдан у суботу ввечері написав у Facebook жартівливий пост: "Баканов, не попадайся на моєму шляху!!!! Наступного разу вип'ю всю кров)))) Будеш кішкам хвости крутити!!!", додавши своє фото, зроблене, ймовірно, на Хелловін, який відзначається 31 жовтня.