Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецький художник Сергій Лисюк створив на вулиці Гагаріна два креативних мурала (ФОТО)

  • 2960

ВУЛИЧНЕ МИСТЕЦТВО /


Чернівецький художник Сергій Лисюк напередодні Дня міста створив у Чернівцях два нових чудових мурала, котрі розташовані по вулиці Гагаріна 14. Перший мурал має назву "Швацька голка", оскільки цю картину художник присвятив українським швачкам. Другою роботою Сергія Лисюка стала репродукція картини Густава Клімта "Три віки жінки",намальована спреями на стіні, 7 х 2,5 метра, - повідомляє кореспондент bukinfo.com.ua.

 

"Мені подобається малювати спреями, зокрема саме в стилі реалізм, в цьому муралі я поєднав реалізм та стилізацію, реалістичні руки на фоні рослинного орнаменту. Вуличне мистецтво на сьогодні набирає популярності, такий формат дає змогу більшості людей не відвідуючи галерей споглядати сучасне мистецтв", каже автор.

 

За задумом автора, "Голка долі" умовна назва цього художнього твору. Це голка, котра "зшиває" різні матерії, долі, кордони та континенти, простір та час. "Через цей малюнок народжується безліч асоціативних думок, наші руки, ми обираємо голку, нитки та шиємо, вони у кожного свої в цьому житті, особливі та неповторні. Руки як особиста ідентичність, вираження нашого внутрішнього я, - каже Сергій Лисюк.

 

  

Репродукція-мурал картини Густава Клімта "Три віки жінки" виконана спреями. За словами автора репродукції, Чернівці пов'язує з відомим художником хоча б факт того, що за часів створення ним його найвідоміших художніх творів Буковина та Чернівці перебували у складі Австро-Угорщини. Роздуми про це надихнули Сергія на створення цього муралу.

 

 

"Можливо Густав Клімт навіть побував в Чернівцях та настільки був натхненний красою нашого краю та наших красивих жінок, що це надихнуло його на створення цього шедевру "молода дівчина, що осінню прогулювалася однією з вулиць міста, з рудим хвилястим волоссям на яке падало вогняне листя відблискуюче золотом на сонці", - міркує чернівецький митець.

 


Незабаром Сергій Лисюк планує намалювати ще декілька репродукцій за цією ж адресою та на автобусній зупинці на вулиці Садовій. 
 
Фото bukinfo.com.ua