Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Янукович готується до повернення в Україну. Суд ЄС скасував санкції проти Януковича (ВІДЕО)

  • 2662

ЗА ЩО БОРОЛИСЯ... /


Екс-президент України Віктор Янукович готується до того, щоб повернутися в Україну.


Наразі адвокати працюють над забезпеченням його перебування в Україні.

"Захистом здійснюються заходи, що забезпечать можливість його перебування на батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом, - це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту - зараз виконуються", - сказав адвокат Януковича Віталій Сердюк журналістам 5 каналу.
 

П'ятий президент України Петро Порошенко вважає, що проведення безпідставних обшуків і допитів в рамках досудових кримінальних проваджень слідчими ДБР штовхають правоохоронну систему на хибний шлях, яким йшов режим Януковича, коли застосовував політичні переслідування проти своїх опонентів. 

 

 Захистом здійснюються заходи, що забезпечать можливість його перебування на батьківщині.

 
Європейський суд скасував санкції проти президента-втікача Віктора Януковича.

Про це повідомив його прес-секретар Юрій Кірасір. За його інформацією, рішення про скасування санкцій проти Януковича за 2018-2019-ті суд ухвалив 24 вересня.

Представник назвав рішення "вагомим приводом для їхньої якнайшвидшої повної відміни і реабілітації Януковича як незаслужено постраждалого від політичних переслідувань як в Україні, так і в Європейському Союзі".

Цю інформацію підтвердив і журналіст брюссельської філії видання "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у Twitter. При цьому він зазначив, що санкції діятимуть до березня 2020 року.

"Європейський суд сьогодні постановив скасувати санкції 2018 року проти Яуковича. Щось подібне сталося і в липні, але він все ще знаходиться під санкціями до березня 2020 року, оскільки вони були продовжені на рік", - написав Йозвяк.
 


24 січня цьогоріч суд заочно визнав Віктора Януковича винним у державній зраді та пособництві у веденні агресивної війни з боку Росії. Його засудили до 13 років в'язниці.
 

ФОТО: UN Photo/Lou Rouse