Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Віталій Кличко: Глава Офісу Президента Богдан заявив, що я маю погоджувати дії з Вавришем або Ткаченком (ВIДЕО)

  • 2315

ТРИВОЖНИЙ ДЗВІНОЧОК /


Міський голова Києва Віталій Кличко розповів, що в Офісі президента заявили, що він має коригувати свої дії щодо процесів у Києві з двома персоналіями - забудовником Андрієм Вавришем або директором "1+1 медіа" Олександром Ткаченком. Про це Кличко заявив під час пресконференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.


"Пан Богдан заявив, що я маю коригувати свої дії щодо процесів у місті, з двома персоналіями на мій вибір. Були озвучені прізвища пана Вавриша та пана Ткаченка. Цей дзвінок був 2-3 тижні тому. Я запитав: "Скажіть, пане Богдане, які офіційні посади в них і яка має бути їхня роль у консультаціях", - сказав Кличко.

Мер розповів, що останнім часом він мав кілька зустрічей з Богданом, також він двічі зустрічався і з президентом Володимиром Зеленським.

Кличко вчергове наголосив, що поділ посад і запровадження в столиці двовладдя буде неконституційним.

"Справа не в прізвищах і не в тому, що Кличко чіпляється за крісла, а в ключових принципах. Ідеться про наступ на самоврядування, про згортання реформ децентралізації", - сказав Кличко.
 

"Киян хочуть позбавити права обирати владу у своєму місті. Щоб загорнути це в товарну упаковку, пішли в хід різні способи - від маніпулювання законом до бруду проти влади, обрану киянами", - додав Кличко.  

 

Відео Громадське ТБ