Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чому слід обрати «Українську стратегію Гройсмана»

  • 1354
ФІНІШНА ПРЯМА / 

Уже за кілька днів, 21 липня, усі свідомі українці візьмуть участь у дострокових парламентських виборах. Їх результати хвилюють кожну родину, адже окрім надії на краще, є певні побоювання. Тривогу викликають можливість реваншу проросійських сил, розколу в Україні. Тут виникає і загроза того, що на цьому тлі новим політикам не вдасться втримати ситуацію у своїх руках.

 

Результати голосування сформують не тільки нову Верховну Раду, а й новий уряд. Прем’єр-міністра не призначає президент чи хтось з його оточення. Його обираємо ми, голосуючи за котрусь з політсил. Серед партій, що йдуть на вибори, вимогам часу відповідає “Українська стратегія Гройсмана”. Її лідер Володимир Гройсман є молодим та енергійним політиком, який має унікальний і успішний досвід державного управління. На посаді мера Вінниці він перетворив її у зразкове комфортне місто, наближене до Європи. Транспорт, дороги, інфраструктура дозволили вінничанам пишатися своїм міським головою.

 

У Кабінеті міністрів йому вдалося досягти ще більшого. Реформа децентралізації, автором і головним рушієм якої став чинний глава уряду, стала найуспішнішою з реалізованих останніми роками.

 

Чого ще вдалося досягнути Гройсману та його професійній команді? Це дороги, які так активно не будувалися десятками років, відремонтовані і побудовані по всій країні школи, амбулаторії, дитячі садки і стадіони. Окрім того, було підвищено зарплати і пенсії, що змогли відчути на собі і буковинці. Завдяки урядовим програмам стрімко розвиваються український кінематограф і книговидавництво, втілюється програма «Чужих дітей не буває». Щодня триває робота зі зміцнення обороноздатності держави.

 

 

Проте нині існує загроза, що такий позитивний поступ буде зупинено (скажімо, централізація коштів, переданих Урядом Гройсмана на місця). Також є ризик, що через некомпетентність нового складу Верховної Ради ситуація може значно погіршитися.

 

Останні соціологічні данні свідчать, що “Українська стратегія Гройсмана” долає бар’єр у 5 відсотків і проходить до парламенту. Але через сфальсифіковану соціологію і придворних експертів опоненти намагаються переконати людей, що ця політсила не буде представлена у парламенті. Таким чином вони спонукають людей голосувати за інші партії. Це ознака недобросовісної конкуренції, брудні політичні технології, які характеризують тих, хто їх використовує. Вони відчувають страх, що Володимир Гройсман не дозволить їм надалі займатись оборудками, заради яких вони йдуть у владу.

 

Для захисту позитивних змін в країні та продовження розвитку держави необхідно, щоби Володимир Гройсман залишився на посаді Прем’єра і мав свою фракцію в парламенті А це можливо лише тоді, коли його політсила потрапить до ВР. Тож слід прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за № 11 у списку - «Українську стратегію Гройсмана». Тоді ми оберемо стабільність і розвиток, проголосуємо за успіх України.

 


Які причини голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»?

 

1. Це найбільш сильна професійна команда з усіх, які йдуть на вибори у Верховну Раду. Вона складається з фахівців, які мають знання і досвід проведення змін в усіх ключових сферах життєдіяльності країни.

2. Кожен з команди підтвердив здатність досягати результатів. Тож «Українська стратегія Гройсмана» не змарнує час в парламенті і не розчарує своїх виборців.

3. Значний досвід цієї команди дозволить пропонувати якісні законодавчі рішення та зупиняти некомпетентних політиків, які несуть ризики для українського народу.

4. Лідер партії має один з найвищих прем’єрських рейтингів. Його команда зможе продовжити успішні реформи, якщо на виборах проголосують за «Українську стратегію Гройсмана».

5. Партія має чітку патріотичну проукраїнську позицію.

6. На відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків, команда «УСГ» зможе протистояти досвідченим маніпуляторам проросійського спрямування. Вона не збирається вести з ними таємні перемовини, як це вже роблять деякі інші політсили, тісно пов’язані з ними політичними та бізнес-інтересами.

7. Добрі наміри є у багатьох нових політиків, які балотуються до Верховної Ради. Команда Володимира Гройсмана зможе об’єднати їх навколо себе, дати їм справжнє лідерство, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати Україну як сильну та успішну країну. А це справді вплине на підвищення якості життя громадян.

8. Наша держава мусить долати чимало перепон, зокрема гібридну війну Росії проти України. Тож в парламенті і уряді вкрай потрібні люди, здатні швидко приймати професійні антикризові рішення.

9. В «Української стратегії Гройсмана» є чітке бачення необхідних змін в різних сферах. Ця команда почала ці зміни, які роками відкладалися іншими політиками. І вона буде їх захищати та продовжувати.

10. Це політики, які не бояться правди, тримають слово – обіцяють те, що можуть реалізувати. Вони виконують те, що обіцяють, на відміну від популістів, які роздають порожні обіцянки.

11. Для «Української стратегії Гройсмана» найвищим пріоритетом є інтереси людей. Її лідера називають соціальним прем’єром.


Андрій СКИБА