Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецька митниця – лідер за відсотковим показником надходжень до Держдбюжету України

  • 3739

А ЦЕ - ФАКТИ /


Чернівецька митниця ДФС не тільки виконує, але й стабільно перевиконує планові надходження до Державного бюджету України. Так, впродовж червня 2019 року Чернівецькою митницею ДФС фактично перераховано до Державного бюджету України 285 404,3 тис. грн., тобто 118,8% від доведених індикативних показників. Сума перевиконання склала 45 236,3 тис.грн.).

 

Слід відзначити, що в порівнянні з червнем 2018 року відбулося збільшення надходжень податків та зборів на 105 351,1 тис.грн., або на 58,5%.


Як повідомляє прес-служба Чернівецької митниці ДФС, варто закцентувати увагу на результаті роботи митниці у І півріччі поточного року. Доведений план виконано на 135,6% – до державної скарбниці фактично перераховано 2 379 363,8 тис. грн.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року відбулося збільшення надходжень податків та зборів на 1 111 252,0 тис. грн., або на 87,6%. За відсотковим показником виконання плану Чернівецька митниця посіла перше місце серед митниць України.
 
 
P.S. БукІнфо: Звісно, ніхто не без гріха і не святий. Так само і митники. Але, можливо, перед тим, як влаштувати в Ужгороді публічне приниження на всю країну керівників митниць у стилі розмови ніби-то з "особливо небезпечними рецидивістами", президентові варто було хоч трішки вникнути у суть роботи митниці та ефективності роботи кожної з них. Адже чудово відомо, що правила в країні визначають не митники. Бо риба гниє з голови.
 
Дай Боже, щоб благі наміри президента Зе лише покращили ситуацію на митних кордонах країни і пройшла успішно електронна реформа Держмитслужби. Але виникають у цьому великі сумніви, оскільки на "ласий шматок" у столиці вже вишукувалася чимала черга. І про це всі знають. Щоб не вийшло як завжди - "нова мітла лише по новому мете". Адже святе місце пустим не буває - стара істина. Тому хто насправді від цього виграє - народ чи його слуги, - питання, на яке скоро будут отримані всі відповіді.