Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

СУД В АВСТРІЇ СХВАЛИВ ЕКСТРАДИЦІЮ ФІРТАША ДО США. ТЕПЕР ШТАТИ ДІЗНАЮТЬСЯ ПРО ГАЗОВІ СЕКРЕТИ ПУТІНА?

  • 2584

ВИБРИКИ ДМИТРИКА / 


Верховний суд Австрії схвалив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до Сполучених Штатів Америки (США). Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Таким чином суд відхилив апеляцію адвокатів бізнесмена, яку вони подали у грудні 2017 року. Фірташа можуть екстрадувати через звинувачення у хабарі для видобутку титану в Індії

Тепер Фірташа від екстрадиції відділяє лише підпис міністра юстиції Австрії, який має затвердити рішення.

Нагадаємо, Дмитро Фірташ був затриманий у Відні у березні 2014 року ФБР за запитом на екстрадицію. Бізнесмену закидають підкуп індійських чиновників на загальну суму 18,5 млн доларів для отримання ліцензій на розробку ільменітових родовищ в штаті Андхра-Прадеш.

21 лютого 2017 року Вищий земельний суд Відня прийшов до висновку про допустимість екстрадиції та кримінального переслідування Фірташа на вимогу США. Однак у грудні 2017 року Верховний суд Австрії вирішив розглянути апеляцію українського бізнесмена про перегляд дозволу на його екстрадицію. Саму екстрадиційну процедуру призупинили.

Відзначимо, в листопаді 2015 року глава МВС України Арсен Аваков заявив, що Фірташ буде затриманий у разі свого повернення до країни в зв'язку з відповідним зверненням Міністерства юстиції США. Сам олігарх називав дії української влади щодо себе злочинними.