Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Кобевко мав рацію: скандальний Василь Козак з Бессарбії таки торує стежку до ВРУ для своєї родини! Йому Зеленський допомагає

  • 6210
КАНЄШНО, ВАСЯ! / 

Поки народний депутат України від НФ Максим Бурбак вояжує по містах і селах в. о. № 204 у пошуках голосів на вибори 21 липня, його опонент і «заклятий друг» Василь Козак можливо вже проторував стежку у верховну раду для своєї сім’ї.

Про це ще 10 червня повідомив шеф-редактор газети Час Петро Кобевко.


Його син Володимир Козак (якщо це він. Бо з цим іменем багато людей в Україні) увійшов до першої сотні кандидатів у партійному списку партії Володимира Зеленського «Слуга народу». Там він зайняв прохідне місце під № 70. Тож один Козак стане депутатом, - написав chas.cv.ua.

А сьогодні стало точно відомо, що син скандального посадовця з Чернівецької області таки потрапив до списку партії Зеленського.

Щонайменше п’ятеро уродженців Чернівецької області потрапили до списку політичної партії "Слуга народу", з якою політсила йде на позачергові парламентські вибори, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Про це свідчать біографічні дані кандидатів зі списку партії Зеленського, які сьогодні були оприлюднені на офіційному сайті "Слуги народу", пише molbuk.ua.

Зокрема, під 67-м номером у списку партії опинилась Гринчук Оксана Анатоліївна. Зазначається, що вона працює менеджером. Народилася 20 червня 1979 року в Чернівцях. Закінчила математичний факультет Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Менеджер готельного господарства. Раніше працювала у секторі маркетингу ПрАТ "Київстар".

Під 68-м номером у списку опинився Козак Володимир Васильович – юрист, експерт з питань експорту та залучення інвестицій. Він народився 9 червня 1984 року с. Романківці Чернівецької області. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, здобувши ступінь магістра права. Також навчався у Національній академії державного управління при Президентові України, де здобув спеціальність "державне управління — управління суспільними процесами". Підприємець. Експерт з питань експорту та залучення інвестицій. Обіймав посаду директора ТОВ "Буковинський сад", працював юрисконсультом корпорації "Сварог Вест Груп".

До речі, Володимир є сином скандального голови Сокирянської районної ради Василя Козака, котрий, як відомо, має намір балотуватися у Верховну Раду на 204-му виборчому окрузі від "Аграрної партії України".

Під 102-м номером у партійному списку "Слуги народу" перебуває Павлюк Максим Васильович. Він народився 3 червня 1992 року у с. Горішні Шерівці Заставнінського району Чернівецької області. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Заступник військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України. Раніше тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Луганського гарнізону. Проходив військову службу у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону України на посаді слідчого.

Між іншим, Максим Павлюк є однофамільцем відомого підприємця з Буковини Іллі Павлюка, котрого називають впливовою персоною в партії "Слуга народу" та "контрабандистом західної митниці". Окрім того, обоє народились в одному і тому ж селі – Горішніх Шерівцях.

На 52-му місці у списку "Слуги народу" опинився приватний підприємець Марусяк Олег Романович. У його біографічній довідці вказано, що він народився 24 вересня 1964 року в Чернівцях, є власником фірми "Каретний двір", що спеціалізується на ремонті автомобілів. Генеральний директор приватного підприємства "Гаразд", яке надає послуги будівельної спецтехніки по всій Україні.

193-ю позицію в списку кандидатів від партії Зеленського зайняв Бевзан Юрій Степанович. За даними сайту "Слуги народу", він народився у селі Тораки Путильського району 6 травня 1977 року. Закінчив факультет менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Міжрегіональної Академії управління персоналом. Працює менеджером з адміністративних питань. Протягом десяти років займався підприємницькою діяльністю. Фахівець з розширення ринків збуту.