Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Прикордонники Буковини очищують свої лави: за межі Чернівецького загону переміщено 40 військовослужбовців, ще 49 звільнено з лав Держприкордонслужби

  • 2363

ПРОЦЕС ТРИВАЄ /


На Буковині прикордонники продовжують послідовну та наполегливу роботу щодо реалізації курсу Держприкордонслужби, направлену на очищення своїх лав від корупційних проявів. Активно в цьому напрямку працюють підрозділи внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства у взаємодії з іншими правоохоронними органами.


Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону, зважаючи на статистику, невпинно зростає кількість відмов від запропонованих хабарів. Однак з кожним днем все частіше доводиться фіксувати не тільки факти відмови прикордонників від неправомірної вигоди, а й факти підходів громадян з метою втягування персоналу в протиправну діяльність. Лише за минулу добу, в межах відповідальності відділів прикордонної служби «Красноїльськ» та «Селятин», невідомі двічі намагалися спокусити прикордонників, пропонуючи грошову винагороду за сприяння у контрабанді сигарет.

Зазначимо, що загалом з початку 2019 року в прикордонному загоні зафіксовано більше 40 спроб «підкупу» прикордонників неправомірною вигодою та 12 спроб втягування персоналу у протиправну діяльність.

У рамках профілактики та уникнення будь-яких корупційних проявів протягом поточного року в межах прикордонного загону було ротовано 218 військовослужбовців, до адміністративної відповідальності за різними статтями притягнуто 52 особи. За межі Чернівецького прикордонного загону переміщено 40 військовослужбовців, ще 49 звільнено з лав Державної прикордонної служби.

Прикордонники вдячні всім, в тому числі колегам-правоохоронцям, за допомогу у викоріненні та виявленні корупційних правопорушень.