Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецькі митники вилучили тканину з Туреччини вартістю майже 1,5 млн. гривень

  • 1839

КОНТРА і БАНДА /


За результатами аналітично-пошукової роботи та вивчення ризикових операцій співробітниками Чернівецької митниці ДФС було прийнято рішення про проведення поглибленого митного огляду транспортного засобу з вантажем, що прямував з Туреччини на адресу харківської фірми через пункт пропуску «Порубне-Сірет».

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької митниці ДФС, під час здійснення митних формальностей у кабіні водія було виявлено подвійний пакет документів, відповідно до яких заявлена в товаросупровідних документах вартість вантажу «тканина трикотажна» не відповідала фактичній.

 

Отже, представник перевізника вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу ДФС документів, які містять неправдиві відомості, необхідні для визначення його митної вартості.

  

За даним фактом у відношенні водія транспортної фірми Новоселиччини запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Відповідно до протоколу 1082 мішки з тканиною вагою понад 18 тис. кг та вартістю майже 1,5 млн. грн. вилучено. Санкції статті також передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів.