Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Владні перипетії на Буковині: Павлюк демонструє спокій і не планує робити "поспішних кроків", а відновлений на посаді мер Каспрук відкрив "друге дихання"

  • 4023

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


Після виборів і Великодня захиталися стільці у буковинських владних кабінетах. Хоча виконувач обов’язків голови Чернівецької ОДА, креативний науковець Михайло Павлюк (на знімку ліворуч) демонструє неабиякий для молодого керівника такого рівня спокій. На тлі своїх колег у ряді областей, які написали заяви, він заявив ЗМІ, що не планує робити поспішні кроки, які від нього не вимагає законодавство.

Михайло нагадав, що прийшов на посаду першого заступника голови ОДА за результатами конкурсу, і добре пам’ятає, з якою програмою ішов, які думки і позиції озвучував.

Тим часом, керівник штабу «Зе!Команди» на Буковині Віталій Другановський (на знімку праворуч) повідомив, що готовий очолити Чернівецьку ОДА у разі, якщо це йому запропонує новообраний президент Володимир Зеленський.

Триває й інша дуель. За кілька днів перед святами суд поновив на роботі чернівецького міського голову Олексія Каспрука, котрого міська рада більшістю голосів свого часу усунула від посади. Як видно, без чіткого дотримання законодавчих норм. І стартувала ревізія та підрахунок бюджетних коштів, за якими одразу ж почали звучати звинувачення на дії секретаря міськради Василя Продана.

Мовляв, закуплені для озеленення вулиць липи придбані за ціною героїну, як і вживані швейцарські тролейбуси, за які місто заплатило по 1 мільйону 600 тисяч гривень за кожен. Хтось навіть з’ясував, що Луцьк відмовився купувати ці рогаті машини лише за мільйон кожну.

Через свята і зливи ще не дійшли до аудиту вкладеного асфальту та вмощених тротуарів, але й там, очевидно, геволт не забариться.

Олексій Каспрук (на нижньому знімку) взагалі заявив, що повернувшись у фотель голови виявив, що міська казна порожня, як після нашестя глинницьких музикантів. На що секретар міськради у відповідь звинуватив його у слабких знаннях арифметики.
 

«Є щоденні та щотижневі надходження до міського бюджету. На момент, коли Олексій Каспрук озвучив, що казна порожня, було 117 мільйонів на депозиті та 7 мільйонів на інших рахунках. Нагадаю, бюджет постійно поповнюють надходження від оренди, продажу землі тощо. Водночас на день, коли йому здалося, що казна була порожня, на рахунках міста було 124 мільйони», – заявив Василь Продан.
 
Сергій СУЛИМА, за матеріалами "Голосу України"