Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Нацбанк відзначає коливання на валютному ринку після рішення суду по ПриватБанку

  • 4225
ТІЛЬКИ БЕЗ ПАНІКИ! / 

Національний банк України (НБУ) зафіксував негативні коливання на валютному ринку після рішення Окружного адмінсуду Києва про незаконність націоналізації Приватбанку. Про це заявив голова Національного банку України Яків Смолій, повідомляє "Інтерфакс-Україна".


Він зазначив, що НБУ докладає максимум зусиль для недопущення паніки.

"Ми не можемо прогнозувати сьогодні, як це (рішення суду - ред.) вплине на курс, хоча деякі коливання були відчутні сьогодні. Різниця між ранком і закриттям міжбанківського ринку була плюс 15 копійок - у співвідношенні долара до гривні", - сказав Смолій.

За його словами, за попередніми висновками, у разі скасування рішення про націоналізацію Приватбанку, Фонду гарантування вкладів фізичним особам доведеться виплатити вкладниками близько 100 млрд гривень.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко звернувся в Службу безпеки України та генерального прокурора з проханням порушити кримінальну справу за неправосудне рішення про незаконність націоналізації Приватбанку.

Раніше Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". Рішення ухвалено за позовом колишнього співвласника банку Ігоря Коломойського у Національному банку України, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.