Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Священик зняв кліп про аварійні дороги на Львівщині - це кавер на пісню KAZKA "Плакала" (ВІДЕО)

  • 5741

ТОЯМА ТОКАНАВА /


Роман Гром, священик Української Греко-Католицької Церкви зняв кліп про аварійний стан місцевої дороги. Місцеві жителі заспівали кавер на пісню Плакала групи KAZKA з метою залучення уваги чиновників до ремонту дороги. Пісню опублікували в Facebook і на Youtube, де кількість переглядів перевищила 145 тисяч.

Отець Роман служить в трьох селах - Мшанець, Галівка, Плоске - через які проходить дорога Мшанець - Стрілки, про яку йдеться в пісні. Протяжність дороги - 18 кілометрів, з них 15 знаходяться в аварійному стані.

Жителі неодноразово зверталися до місцевих чиновників з проханнями полагодити дорогу, але на їх звернення немає ніякої реакції. Тому жителі сіл вирішили публічно заявити про проблему, повідомляє Zaxid.net.

"Діяльність автодору тут обмежується тим, що іноді засипають найбільші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги вони не чули", - коментує відео отець Роман.

Головний герой ролика - водій маршрутки, який везе дітей, після чого вони показують на великі ями і вибоїни на дорозі. Саму пісню написала дружина Романа - Наталія, а головну роль зіграв Назар Титар, студент ЛНУ ім. І. Франка.

 

19 березня жителі зареєстрували петицію на сайті Кабміну з вимогою проведення капітального ремонту дороги. Таку ж петицію збираються оформити і до Львівської облради.