Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

«Якби не трагедія з моїм чоловіком, (екс-депутат Держдуми Росії Денис Вороненков був вбитий кілером у Києві у 2017 році) то я б казала, що все відбувається так, як того бажаю сама”: Оперна діва Марія Максакова дала концерт у Чернівцях і вперше поспілкувалася українською з порталом БукІнфо (ВІДЕО)

  • 8049

ТЕТ-А-ТЕТ /


У Чернівцях в обласній Філармонії імені Дмитра Гнатюка сьогодні аншлаг. Тут дає свій єдиний концерт відома оперна співачка Марія Максакова на честь 150-річчя від дня народження свого уславленого діда, оперного співака Максиміліана Максакова, справжнє ім’я та прізвище якого - Макс Шварц.

 

Він народився в Чернівцях в 1869 році, за життя володів потужним голосом з тембром широкого діапазону, за 50 років проведених на сцені виконав 120 партій. Макс Шварц перший чоловік та вчитель народної артистки СРСР, солістки “Большого театра” у Москві Марії Максакової. Вперше Чернівці онучка легендарних Максакових Марія відвідала у лютому цього року. Зізнається, що полюбила Україну і сподівається, що ці стосунки взаємні.

 

«Якби не трагедія яка сталася з моїм чоловіком (екс-депутат Держдуми Росії Денис Вороненков був вбитий кілером у Києві у 2017 році, майже одразу після того, коли подружжя вирішило переїхати на постійне проживання до України, - БукІнфо), то я б казала, що все відбувається так, як я того бажаю. Але тепер я мушу бути сильною і продовжую займатися улюбленою справою”, - каже пані Марія.

 

На світлині з мережі Інтернет: Марія Максакова та трагічно загиблий від руки кілера другий чоловік Денис Вороненков.

 

У неї є команда з якою натхненно працює, зараз співає на всіх кращих сценах України. Співачка взагалі дуже вдячна такій можливості. “Про повернення в Росію мова не йде. Це просто небезпечно, – каже Марія Максакова, - тому тепер всі мої плани в Україні. Впевнена, що мої досягнення ще попереду».

 

 

Детальніше та відверто Марія Максакова про нове життя, сімейну трагедію, першого чоловіка, переслідування, можливість бути щасливою, нове оточення та “ніколи не казати ніколи” розповіла в ексклюзивному 50-хвилинному інтерв»ю журналісту В’ячеславу ХАБАЙЛУ спеціально для порталу БукІнфо.
 
До речі, це перше, в музичній кар’єрі оперної діви, велике інтерв”ю українскою мовою.

 

 

На фото - під час інтерв’ю та робочі моменти під час репетиції концерту Марії Максакової (фото В.Хабайла).