Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На кордоні з Румунією прикордонники пострілами зупиняли сигаретних контрабандистів (ФОТО)

  • 5090
КОНТРА і БАНДА / 

На кордоні з Румунією протягом вихідних прикордонникам Чернівецького загону двічі доводилося стріляти в повітря аби зупинити правопорушників. Так, сьогодні, близько шостої ранку, реалізуючи випереджувальну інформацію, прикордонний наряд відділення інспекторів «Фальків» натрапив на групу осіб. Останні стрімко прямувала в сторону кордону. За кілька сотень метрів до державної межі, намагаючись затримати порушників, прикордонникам довелося здійснити два постріли в повітря.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, однак це не зупинило чоловіків, вони покидавши свої наплічники та вдалися до втечі, залишивши по собі три панки з сигаретами «Marvel» та «Compliment», а це майже 5 тисяч пачок сигарет.

Двома днями раніше, на ділянці цього ж відділення інспекторів прикордонникам відділу «Красноїльськ» спільно з представниками оперативного підрозділу Західного регіонального було виявилено ще майже 4,5 тисячі пачок сигарет марки «Marble» й «Пріма». Тютюнові вироби охоронці кордону виявили неподалік кордону, де була помічена група «пачкарів». Останні аби уникнути відповідальності покину товар та вдалися до втечі. В тікаючи правопорушники не реагували на голосові команди прикордонників, ані на попереджувальні постріли вгору.

Наразі усі виявлені тютюнові вироби знаходяться на відділенні інспекторів прикордонної служби «Фальків». Пошук причетних та організаторів контрабанди, як у першому так, і другому випадку триває. 
 
Фото ЧПЗ