Юлія Тимошенко на Буковині: «Наш народ почав розчинятися в глобальному просторі» (ФОТО + ВІДЕО)

ВІЗИТ НА БУКОВИНУ /


Під час візиту у Чернівецьку область кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко назвала головні виклики, які стоять перед Україною, і шляхи протистояння їм. Серед основних проблем вона відзначила депопуляцію населення: щороку в Україні смертність продовжує перевищувати народжуваність, а окрім цього населення покидає країну в пошуках більших заробітків і кращого життя. «Наш народ почав розчинятися в глобальному просторі», - констатувала політик і, поруч з іншими способами змінити цю ситуацію, пропонує надавати серйозну державну допомогу на народження дитини.

 

«З перших днів нова влада поверне допомогу при народженні дитини: 50 тис. грн – при народженні першого малюка, 100 тис. грн – на другу і 150 тис. грн – на третю і більше. І в дітей будуть рівні можливості для розвитку і отримання сучасної освіти», – наголосила кандидат у Президенти в Хотині.

  

Для того, аби країна розвивалася, ставку потрібно робити на молодь і на інтелект, вважає Тимошенко. І для цього має бути розроблена нова молодіжна політика, мають створюватися умови для виготовлення високотехнологічної продукції, а не реалізації сировини, як це відбувається зараз. Утримання наших талантів – це абсолютний пріоритет.

  

Тимошенко стисло виклала свою програму Новий курс України під час спілкування з головними редакторами буковинських ЗМІ і зупинялася на її основних пунктах під час спілкування з учасниками мітингів у Сторожинці, Новоселиці та Хотині. Вона наголосила, що першою в Новому курсі України є стратегія миру на Донбасі. «Сьогодні війну не закінчують, - констатувала вона. – Сьогодні не користаються», - інформує прес-служба Ю.Тимошенко
 
 
 
Фото ВО "Батьківщина", відео - ТВА

Більше новин по темі: