Відомі Українці підтримують Руслана Кошулинського

ГОЛОСУЙ, ЯКЩО ТИ ПАТРІОТ* / 

 

Народний артист України Богдан Бенюк: “Приходить весна – і знову перед нами відкриваються нові надії та сподівання. Держава, Україна – якою вона буде? Що її чекає в майбутньому? 


Той, хто любить свою землю, той, хто любить свій народ, той, хто любить свою мову, обов’язково проголосує за націоналіста!”

 

 

Дмитро Ярош
Провідник Національного руху «ДІЯ», народний депутат Дмитро Ярош заявив про свою підтримку Руслана Кошулинського на виборах президента.Про це Дмитро Ярош написав на своєму Фейсбуці: «Вітаю рішення націо­налістичних організацій про єдиного кандидата в президенти! Сподіваюсь, що національна ідея і постать Руслана Кошулинського стануть об’єднавчими факторами не тільки для націоналістів і не тільки на виборах, а й для широкого українського патріотичного фронту на різних ділянках суспільного життя…
Утвердження ідеї державності української нації та протидія прокремлівським реваншистам – головні завдання для українців на найближчу перспективу. Впевнений, що ми здолаємо всі непорозуміння та труднощі, і Перемога буде за нами. Отже, все буде Україна!»
8 листопада минулого року Руслан Кошулинський відвідав легендарного сотника УПА Мирослава Симчича, який мешкає в Коломиї. Жива легенда, один з останніх командирів УПА дав націоналістові своє благословення на пост президента України. «Зараз я не можу допомогти вам чимось більшим, але молюся до Господа кожного дня за успіх націоналістів. Доки не буде націоналістів при владі, не буде наша Україна такою, якою мала б бути. Бажаю Вам, Руслане, успіху та всіх земних благ. Поможи вам Боже виграти президентські вибори та нарешті зробити Україну українською. Чужинці ніколи не побудують Українську державу – за це повинні братися українці. Коли будуть якісь невдачі, ніколи не падайте духом, аналізуйте, чому виникли ті невдачі, не повторюйте їх та наполегливо йдіть вперед. Руслане, я прошу вас йти до повної перемоги. Молюся за ваш успіх щодня», – сказав у розмові сотенний УПА.
 
 Олег Тягнибок, Голова ВО «Свобода»:  «Який президент потрібен Нації у цей складний час? Твердий. Надійний. Українець. І, головне, той, у кого нема зерна неправди за собою. Такий чоловік серед нас є. Перевірений справами. Вже керував державою – у вирішальні для України дні. Це – Руслан Кошулинський!»
  
Антін Мухарський
Український письменник, актор і телеведучий Антін Мухарський підтримав кандидатуру Руслана Кошулинського на посаду прези­дента України. Про це він написав на своєму Фейсбуці. «Руслан Кошулинський був депутатом одного зі скликань Верховної Ради України. Я знаю його особисто. Мені подобається в Кошулинському його поміркованість, щира вдача, інтелектуальна підкованість, прекрасне почуття гумору. У Руслана Кошулинського є військовий досвід: він служив на фронті. Те, що націоналісти висунули єдину кандидатуру, це великий здобуток».
Голова НВР “Правий Сектор” Андрій Тарасенко: “Руслан – це людина, гідна довіри. Людина мудра. Він є учасником бойових дій, за плечима має багатий досвід. Чимало українських проблем він відчув на власній шкірі.
Руслан Кошулинський – однодумець “Правого Сектора”. Наше спільне завдання – творення національної Української Держави самостійної і соборної, де кожному громадянину буде забезпечено справедливість і добробут”. 
 Голова ОУН Богдан Червак: «У 1929 році українські націоналісти фактично поставили перед собою два завдання. Перше було сконцентроване в першому правилі Декалогу українського націоналіста: “Здобудеш українську державу або згинеш у боротьбі за неї”. І було друге завдання: утвердити ту українську державу як державу української нації національну за формою, змістом і духом. І ми ж бачимо, що саме ці два завдання, актуальні і нині, і саме вони віддзеркалені й програмі нашого кандидата…» (з виступу на з’їзді).
  
Брати Капранови
Підтримали кандидатуру Руслана Кошулинського й письменники, брати Капранови. «Станом на 22 лютого 2014 року єдиним легітимним очільником України був Руслан Кошулинський. Президент утік, Голова Верховної Ради утік, прем’єр-міністр утік, перший заступник Голови ВР утік. Залишився лише другий – Руслан Кошулинський. Питання: ким він міг стати у тій ситуації? Головою ВР міг? Однозначно міг. В. о. президента міг? Звісно, міг. Прем’єр-міністром міг? Без питань. А міністром? 100 процентів. І ким він став? Сержантом ЗСУ на війні. Це – пріоритети людини. Нам пощастило багато спілкуватися з Кошулинським під час його роботи віце-спікером і під час нашої роботи над книжкою “Майдан. Таємні файли”…» – написали брати Капранови на своєму Фейсбуці.
Український заробітчанин Іван Вовк: “Щороку заробітчани ввозять в Україну від 10 до 13 мільярдів доларів. Але влада в Україні не хоче їх ні бачити, ні чути. Руслан Кошулинський також був заробітчанином і пізнав смак того гіркого хліба. Він переконаний: заробітчани мають стати основним інвестором в українську економіку. Тепер сім‘ї заробітчан в Україні знають, за кого голосувати – це Руслан Кошулинський. Єдиний вибір українців.” 
 
Олег Дуб
У червні 2015 року спецпризначенець Олег Дубзустрів Руслана Кошулинського на воєнних дорогах і поділився враженнями на своєму Фейсбуці: «…Перестрілись на трасі з автобусом артилеристів. Дивлюсь, що попри мене туди-сюди ходить боєць з дуже знайомим обличчям. “Стій, – кажу, – звідки я тебе знаю?” Він знизав плечима і відповів, що сам зі Львова і що прізвище його Кошулинський. “Депутат?! – питаю, – від ‘Свободи’?” Він: “Ну, так”. – “То це батальйон ‘Січ’?” Він: “Ні. Ми артилеристи. ЗСУ”. Тут підходить наш замкомроти Фагот, і я йому кажу: “Пам’ятаєш депутата, що сидів справа від спікера у Верхов­ній Раді?! Дивись, де він зараз. Тут, серед нас”».
17 грудня минулого року Олег Дуб та Руслан Кошулинський зустрілися знову. «Ми – добрі друзі. Познайомилися в АТО. Вірю йому. Руслану Кошулинському. Саме йому. Іншого підтексту тут нема», – написав Олег Дуб на своєму Фейсбуці.
 
 
Андрій Підпалий
Андрій Підпалий, український поет і літературознавець, син Володимира Підпалого, антисовєтського українського поета написав на своєму Фейсбуці: «В першому турі буду голосувати за представника націоналістів, за “Свободу” – аби знали, що це наша країна, що завжди є люди, які вважають цю країну рідною! А в другому – проти режиму».
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків: “Івано-Франківськ – місто відповідального народовладдя. Ми не дали олігархам вкрасти один із найбільших заводів області – локомотиворемонтний. Зараз це прибуткове комунальне підприємство з сотнею робочих місць і гідною зарплатою.
Руслана Кошулинського знаю особисто, він зможе захистити українців від свавілля олігархів і дати шанс на гідне майбутнє!”
 
 
Тетяна Малахова
Тетяна Малахова, сценарист кіно і телебачення, поетеса, член Націо­нальної спілки жур­­­налістів України: «…Війна стала для нас жахливою екстремальною дійсністю, яка зірвала маски з багатьох “добродіїв”. Але в той же час показала високі якості багатьох людей. І серед них я перш за все відзначу Руслана Кошулинського, який за часів Майдану не ховався по кабінетах, а був на лінії вогню і виносив під кулями поранених майданівців. У буремні дні лютого, саме 20 числа, був чи не єдиним політиком, який не впав у паніку, не став обережним спостерігачем, а очолив роботу Ради і врятував країну, а пізніше захищав її на війні… Всі ці якості Руслана Кошулинського, які відкрилися в кризові моменти від Майдану до передової, вплинули на мій вибір і моє рішення». 
Сергій Надал, міський голова Тернополя: “Навесні цього року ми, українці, маємо зробити вибір. Вибір, який буде переломним в історії України. Хто стане новим Лідером Нації? Хто поверне Україну в українські руки? Хто здатен втілити рішучі зміни в інтересах народу?
 
 Упевнений: це зробить тільки націоналіст. Той, хто інтереси нації та держави ставить вище за особисті.” 
Віктор Сердулець
Головний командир ВО «Тризуб» ім. С. Бандери Віктор Сердулець: «Те, що націоналісти висунули єдиного кандидата – позитивний сигнал. Українське суспільст­во потребує єднання націо­нального. Ми сподіваємося, що після президентських виборів …ми повернемося до питання єднання націоналістичного руху в одну організацію, щоб на 90-річчя створення ОУН ми прийшли до скликання Другого Конгресу українських націоналістів, на якому буде створена єдина потужна організація українських націоналістів з єдиним авторитетним для всієї України Проводом. Разом до Перемоги!»
 
Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького: “Хмельницький три роки поспіль у лідерах по боротьбі з корупцією на місцевому рівні. Впевнений, що Руслан Кошулинський зможе подолати корупцію в усій державі. Знаю його особисто. Сильний, рішучий, надійний і принциповий.
 
 
Теодор Дячун
Теодор Дячун, комбатант УПА: «Теперішня “Свобода” – то друга УПА! У свободівців дуже тяжка робота без автоматів – треба зі слова “націоналізм” змити той бруд, який на нього лили багато років. Націоналіст любить свою хату, землю, мову, не дасть образити свою родину. Я знаю, що “Свобода” зробить велику справу, і дай Бог, щоб сталося так, як мріяли повстанці – щоб ми пишалися, що живемо в Україні» (з виступу в Білій Церкві, під час зустрічі Р. Кошулинського з громадою).
Андрій Іллєнко, народний депутат України: “На найвищій державній посаді нам потрібна людина, яка була би шляхетною, мудрою й мужньою. Саме такою людиною є Руслан Кошулинський.
Він себе показав і на посаді віце-спікера українського парламенту, і в найкритичніші моменти Революції гідності, і тоді, коли пішов сержантом на фронт. Саме тому він достойний бути Президентом України”. 
 
Михайло Слабошпицький
Михайло Слабошпицький, український прозаїк, критик, літературознавець, видавець, громадський діяч: «Відколи знаю Руслана Кошулинського, не переc­таю захоплюватися його інтелігентністю, його інтелектуальною спраглістю. Він справляє враження білої ворони в нашому політикумі, де зібралася в основному людність інтелектуально неповноцінна, морально дуже сумнівна. Приємно вражає оригінальність погляду Руслана Кошулинського на політичні процеси в Україні, його рецепти можливих варіантів виходу з цієї ситуації, в якій ми опинилися.
Коли Руслан Кошулинський був віце-спікером Верховної Ради, то показав себе як політик, що вміє домовлятися, як політик, що знаходить консенсус. Коли ж він сам опинився на чолі парламенту, а фактично й держави під час Революції Гідності, то в його особі проглянув справжній державний діяч, і це утверджує мене на думці, що Руслан Кошулинський – один з безперечних лідерів в нашій новітній політиці».
Боєць Добровольчого Українського Корпусу Правий сектор Михайло Гаврилів, “Борода”: Руслан один з небагатьох кандидатів, який є учасником бойових дій. Не побоявся стати на захисті своєї держави та виконати свій обов’язок. Сержант артилерії, командир гармати. На військову службу пішов з великої посади. Він є людиною військової честі, тож задумайтесь: хто з кандидатів більш гідний стати Верховним Головнокомандуючим? 
 
Павло Гриценко
Павло Гриценко, мовознавець, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України: «Висунення від націоналістів кандидатури Руслана Кошулинського на посаду президента України я вважаю за особливу спробу створити якісно нову ситуацію з виборами. Тобто тепер ми, українська громада, не зможемо сказати, що немає з кого обирати, бо коли вже є Кошулинський, то і є з кого обирати.
Руслана Кошулинського бачу насамперед як націєцентричну особу, людину з націєцентричною поставою. Це політик чітких орієнтирів, який пропагує єдність демократичних свобод з високою громадянською позицією кожного і громадянським обов’язком кожного. Бо не чекати манни небесної треба, а засукати рукави і долучатися всім нам до процесу державотворення. А це ж і є громадянське суспільство. І це розуміння чітко звучить із заяв Руслана Кошулинського.
Руслан Кошулинський – це реальна участь людини в зовнішній війні на сході України і у внутрішній війні з відвертими і прихованими українофобами».
Віктор Шишкін
Суддя Конституційного Суду у відставці Віктор Шишкін: «Я з Наддністрянщини, а там недалеко Одеса з її жартами, тож і я буду жартувати. Отож, як єдиний суддя в цьому залі, я маю право засудити Руслана Кошулинського на п’ять років… керувати країною. Але якщо серйозно, то я звертаю основну увагу на гуманітарну частину програми Руслана Кошулинського. А вона дуже важлива – не буде гуманітарної політики – не буде України» (з виступу на з’їзді).
Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич: “В умовах, коли націоналісти навіть у провідних державах Європи займають домінуючі політичні позиції і захищають національну ідентичність перед натиском глобалізації, ми не можемо миритися, що український націоналізм роз’єднаний і є розмінною монетою в чужих політичних іграх. Тому сьогоднішнє єднанння націоналістів і Руслан Кошулинський як єдиний кандидат від них – це запорука розбудови української держави на національній основі.” 
 
Михайло Іллєнко
Кінорежисер Михайло Іллєнко: «Бачу три основні причини голосувати за Руслана Кошулинського. Перша. Руслан Кошулинський був фактично очільником держави всього кілька днів, але він єдиний на тому місці, від кого не було розчарування. Друга причина – він справді воював. І третя причина – пан Руслан представляє “Свободу”. Це та сила, яка дуже непросто, буквально з політичними боями проклала собі шлях» (з виступу на з’їзді).
Лариса Ніцой
Письменниця Лариса Ніцой: «Сьогодні я почула від Руслана Кошулинського програму, яка говорить про те, що треба утверджувати україноцентризм. Це перша програма, у якій згадано про державну мову. Тому, пане Руслане, до перемоги!» (з виступу на з’їзді).
 
 
Прес-служба ВО "Свобода"
*політичний PR

Більше новин по темі: