Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині прикордонники вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО + ВІДЕО)

  • 4319

НАША ІСТОРІЯ / 


На передодні 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 14 лютого в управлінні Чернівецького прикордонного загону відбулося урочисте зібрання. Привітати й вшанувати пам’ять загиблих воїнів, крім керівництва Чернівецького прикордонного загону прийшли свідки тієї жахливої війни, в тому числі й воїни-прикордонники, представники міської влади, громадських організацій та волонтери.

 

Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону, на початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів-афганців та усіх українських захисників, що загинули внаслідок бойових дій.

 

З привітальним словом до присутніх звернувся начальник Чернівецького прикордонного загону Олег Вовк: «З усіх збройних конфліктів війна в Афганістані була найбільш довготривалою, найжорстокішою і тяжкою за наслідками. Прикордонники, які пройшли суворі випробування війною є прикладом для нас. Їх бойовий досвід є безцінним надбанням, яке служить справі захисту кордонів нашої держави й сьогодні. Багато воїнів-афганців й учасників бойових дій на територіях інших держав з перших днів російської агресії стали на захист нашого суверенітету. В цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів та співчуваємо сім’ям загиблих».

 

 

Після урочистих заходів відбулося нагородження та концертна програма від гурту «Рикошет», до складу якого входять бійці АТО та учасники бойових дій на території інших держав.

 

  

Прикінцевим акордом цього дня для бойових побратимів стало відвідання офіцерського клубу Чернівецького прикордонного загону, де в дружній та теплій атмосфері ветерани бойових дій мали змогу продовжити своє спілкування.