Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині поблизу кордону знешкодили квадрокоптер контрабандистів (ФОТО)

  • 5058

КОНТРА і БАНДА / 

 

Учора вечері, в рамках спеціальних заходів охоронцями кордону Чернівецького прикордонного загону вдалося виявити й знешкодити багато цільовий літальний апарат. Сам літальний апарат протягом двох днів прикордонники відстежували на ділянці відділу «Красноїльськ». Шум двигуна видав «повітряного порушника», який курсував поблизу кордону, через значну висоту змоги його побачити не було.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, під час чергового пошуку літального апарату, завдяки тепловізору та пристрою, що перехоплює управління квадрокоптером, він був знешкоджений.

Варто сказати, що за допомогою такого роду безпілотних літальних апаратів правопорушники здійснюють свою протиправну діяльність. Саме такі, потужні квадрокоптери використовуються для переміщення тютюнових виробів й спостереження за прикордонними нарядами.

Наразі квадрокоптер доставили до прикордонного підрозділу. Тривають заходи з з’ясування кола осіб, причетних до використання безпілотного літального апарату поблизу кордону. 
 
Фото ЧПЗ