Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Новорічне привітання начальника Чернівецького обласного управління Ощадбанку Руслана Запаранюка

  • 4788

 

З НОВИМ РОКОМ! /

 

Шановні буковинці, прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

З наближенням новорічних свят ми знову згадуємо те, як прожили цей складний, але водночас цікавий та насичений подіями рік, і нехай все погане залишиться в минулому, а все хороше – перейде в прийдешній рік.


У новий рік ми вступаємо в прекрасному настрої, з добрими побажаннями та світлими почуттями. Тримайте їх у своїй душі, у своєму серці кожного дня наступного року, і життя обов’язково віддячить вам за доброту.


Нехай 2019 рік принесе радість, щастя і стабільність у ваш дім, буде роком добрих змін, миру і гармонії. Щиро бажаємо міцного здоров'я та успіхів у всіх починаннях, реалізації надій і бажань, благополуччя вам, вашим рідним і друзям. Нехай наступаючий рік принесе удачу і радість перемог, виконає всі ваші навіть найсміливіші побажання. Головне – щоб вас не залишав життєвий оптимізм і гарний настрій.


Подаруймо один одному найдорожче та найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу, аби в новому році щасливих людей стало більше. Бажаємо, щоб прийдешній рік був щедрим на добрі справи, приніс мир та процвітання нашій країні, радість і впевненість у завтрашньому дні.

 

Веселих свят!

З повагою
Начальник Чернівецького обласного

управління Ощадбанку
Руслан ЗАПАРАНЮК